Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm (27 Şubat Perşembe) Çukurova'da ibretlik ders "Kaderi Allah yazar" | Video

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm (27 Şubat Perşembe) Çukurova'da ibretlik ders
26.02.2020 | 11:13

atv'nin Perşembe akşamlarının çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm'le yine milyonları ekran başına kilitleyecek! "Kaderle oynayamayız, kaderi Allah yazar!"

Bir Zamanlar Çukurova 57.Bölüm Özeti:

Ercüment'in davasını gönülsüz de olsa işbirliği içinde tamamlayan Demir ve Yılmaz, girdikleri barış yolunda yeniden işbirliği yapıyor!

Fekeli'nin adeta önüne düşen bir bilgi ile Çukurova'da yaşanan gelişmeler, iki aileyi yeniden birlikte harekete geçiriyor. Hatta Demir ve Yılmaz kendilerini ortak olarak buluyor.

BARIŞ RÜZGARI MÜJGAN'DA FIRTINALARA NEDEN OLUYOR

İki ailenin yakınlığı hatta zorunlu konuşmalar için çat kapı bir araya gelişleri, Müjgan'ı yeni bir sinir krizinin eşiğine getiriyor. Behice ve Fekeli'nin tüm nasihatleri de boşa gidiyor. Müjgan, Yılmaz'ın bu barışa Züleyha için evet dediğini söylemekten de, bu konuda tartışmaktan da vazgeçmiyor.

Züleyha'ya karşı savaşını açık açık ilan eden Müjgan, dernek toplantısında da Züleyha ve Hünkar'ın karşısına çıkarak, savaşına sosyal hayatta da devam edeceğini gösteriyor.

GÜLTEN VE ÇETİN MURADINA ERECEK AMA GAFFUR'UN İŞİ ZOR

Çalkantılı günler sona erince, sıra Gülten'in düğününe de geliyor. İki ailede de kız isteme ve söz telaşı başlıyor. Züleyha, Gülten için gelinlik hazırlığına girişirken, Saniye bohça alışverişine çıkar. Ancak Gaffur'un büyük sırrını öğrenerek eve döner! Saniye'nin dünyayı başına yıkan gerçekler, ilk kez Gaffur'u da büyük bir pişmanlık içine sokacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA