Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölüm (10 Kasım 2020 Salı) Hızır Çakırbeyli'yi sarsan ölüm | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölüm (10 Kasım 2020 Salı) Hızır Çakırbeyli'yi sarsan ölüm | Video
08.11.2020 | 16:12

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 171. Bölüm Fragmanı yayınlandı... "İnsan kaybetmedikçe sevdiklerinin değerini anlayamıyor!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölüm'de neler olacak?

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat'a yapılan hain saldırının intikamını almak için kolları sıvar. Hızır Reis'le birlikte yaptıkları intikam planlarında ise oklar Yaman Korkmaz'ın kardeşi Derman'ı göstermeye başlar. 'Kardeşe kardeş' diyen Haşmet, Hızır'la beraber hapishanedeki Derman'ın peşine düşer. Bu uğurda kan dökmekten çekinmeyen Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz'a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz'ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz'ın peşine düşer. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşinin intikamına adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.

Ömür'ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat'ın şokunu yaşamaktadır. Yavuz'un Behzat'a pusu kurmasıyla hayatı daha da zorlaşan İlyas Reis'in yardımına Hızır Reis koşar.

SON DAKİKA