Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm (3 Aralık 2019 Salı) fragmanı yayınlandı! Ünlü oyuncunun ölüm sahnesi olay oldu...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm (3 Aralık 2019 Salı) fragmanı yayınlandı! Ünlü oyuncunun ölüm sahnesi olay oldu...
02.12.2019 | 09:43

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin Salı gecelerinin tek galibi dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 3 Aralık 2019 Salı akşamı yayınlanacak 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hızır Çakırbeyli, olayların ortasına fırtına gibi dalıyor... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm fragmanı EDHO hayranlarını heyecanlandırdı! İşte 3 Aralık 2019 Salı gecesine damga vuracak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölümden ilk görüntüler... "Kimse benim ablama..."

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 150.BÖLÜMÜNÜ KUTLADI

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, beş yıllık başarısını 150. Bölümde pasta keserek kutladı.

atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 150. Bölüme ulaştı. Salı günlerinin değişmez dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi Koşuyolu Valide Sultan Kasrı'ndaki setinde tüm oyuncular ve atv yöneticileri birlikte pasta kesti. Başrollerini Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya gibi başarılı oyuncuları yer aldığı EDHO ekibi, şimdiye kadar onları yalnız bırakmayan sadık izleyicilerine de sonsuz teşekkürlerini iletti.

Oktay Kaynarca 150. Yıl pastasını keserek hemen tadına baktı ve oyuncu arkadaşlarına tek tek tattırdı. Ekibin sözcülüğünü üstlenen Onur Tan ve Oktay Kaynarca, "Bu bir ekip çalışması. Başarı tesadüf değildir. Çok çalıştık ve inandık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dedi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 150. BÖLÜM'DE HAİN ORTA ÇIKIYOR!

150.Bölüm:

Çakırbeyliler, büyük düşmanı yok edebilmek adına daha küçük gördükleri bir düşmanla el sıkışmaya razıdırlar. Para söz konusu olduğunda herkesle işbirliği yapabilecek olan Sınırsızlar ile Altan'ın ortaklığını bitirmek için bir plan yaparlar. Altan ise düşmanı düşmana kırdırmak için yapılan plana karşılık derhal harekete geçecektir.

Haşmet, yaptığı teklife 'evet' cevabını alabilmek umuduyla son bir kez daha Emine ile görüşür. Ablasının ona ihanet ettiğini düşünen Tipi ise daha fazla sakin kalamaz ve öfkesini dindirebilmek için soluğu Haşmet'in kapısında alır. Masanın bir üyesi olmasının yanında, Çakırbeylilerle akraba olan Haşmet'in ölüm kararını tek başına veren Tipi, bu hareketiyle herkesin sabrını zorlayacaktır.

Behram'ı öldürerek bir hainden kurtulduğunu düşünen masa üyeleri ise nasıl bir yanılgı içinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Açığa çıkmamak için önüne çıkan engelleri bir bir temizlemek zorunda kalan Tufan'ın elleri her geçen gün biraz daha kana bulanacaktır.

SON DAKİKA