Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm (19 Ocak 2021 Salı) Hızır Çakırbeyli'yi şoke eden ölüm | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm (19 Ocak 2021 Salı) Hızır Çakırbeyli'yi şoke eden ölüm | Video
18.01.2021 | 10:29

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm'de şoke eden ölüm sahnesi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm Fragmanı yayınlandı... "İşte şimdi öksüz kaldık..."

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm'de neler olacak?

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çokta Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin ölümünü hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise

Hızır Çakırbeyli'yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.

Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir.

Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

SON DAKİKA