Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı izle! (27 Nisan 2021 Salı) Tipi'nin hazin sonu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı izle! (27 Nisan 2021 Salı) Tipi'nin hazin sonu
26.04.2021 | 07:11

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. Bölüm Fragmanı yayınlandı... İşte (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. Bölüm Fragmanı'nda Hızır Çakırbeyli'nin müthiş intikam saldırısı ve Tipi'nin vurulduğu anlar... (27 Nisan 2021 Salı)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 192. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, Tuncay'ı infaz ettikten sonra hedefine Rıdvan ve çetesini koyar. Düşmanını tanımak için ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş çanları çalan Rıdvan'a 24 saat süre verir. Yapılan görüşmede Tipi'yi kızdırmak için merhum eşi Gönül'e iftira atan Macit ise yaptığı hatayı hayatıyla öder. Tipi'nin Macit'i infaz etmesi savaşın fitilini ateşler. Tuncay ve ekibinin yaptığı hataya düşmeyen Rıdvan, Hızır Çakırbeyli ve dostlarını hafife almaz ve gerekli bağlantıları önceden kurar. Kardeşi Macit'in intikamını almak için gözünü karartan Rıdvan, hedefine Tipi'yi koyar. Hızır Çakırbeyli ise Tuncay'dan sonra daha büyük bir düşmanla karşı karşıya kaldığının farkındadır. Hızır Çakırbeyli'nin vereceği bu savaşta en büyük desteği ise yeğeni Alpaslan ve eski düşmanı Yaman Korkmaz olur.

İlyas ve Ömür Çakırbeyli arasındaki gerilim gün geçtikçe artmaya devam eder. Eşinin hayatından endişe ettiği için işlerden elini çekmesini isteyen Ömür, İlyas Çakırbeyli'yi köşeye sıkıştırır ve ağzından boşanma kelimeleri dökülür. Eşinin her zaman desteğini isteyen İlyas Çakırbeyli, aradığını bulamaz. Ömür'ün İlyas Çakırbeyli'ye karşı bu tavrı Pınar'ın işine gelir. Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu hamlesi İlyas'ın evi terk etmesini engelleyemez.

Hızır'ın hedefinde yeni isimler var!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

(Yeni bölüm)

"Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!"

Yayın Tarihi : 27 Nisan 2021 / Salı

Yayın Saati : 20.25

Yapım : atv

Yönetmen : Onur Tan

Senaryo : Bahadır Özdener

Oyuncular : Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Ali Sürmeli (Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman)

SON DAKİKA