Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlara böyle veda ediyor! EDHO 139. Bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlara böyle veda ediyor! EDHO 139. Bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı
27.05.2019 | 09:35

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlara veda ediyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm sezon finali ile sonbahara kadar ekranlara veda ediyor. (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final bölümünde Hızır ölümle böyle burun buruna geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139 . Final Bölümünde neler olacak?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

SON DAKİKA