Hercai 31. Bölüm (7 Şubat 2020 Cuma) Beklenen o intikam sahnesiyle ekranlara damga vurdu (izle) | Video

Hercai 31. Bölüm (7 Şubat 2020 Cuma) Beklenen o intikam sahnesiyle ekranlara damga vurdu (izle) | Video
08.02.2020 | 08:24

atv'nin Cuma gecelerinin rakipsiz dizisi Hercai 31. Bölüm milyonları ekran başına kilitledi! Hercai'nin 7 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlanan 31. son bölümündeki intikam ve aşk sahneleriyle ekranlara damga vurdu. İşte Hercai 31. Bölüm'de yaşanan aşk dolu o romantik sahneler... Miran ile Reyyan'ın ölümsüz aşkında flaş gelişme... "Bize yol gösteren tek şey bizim sevdamız..."

Hercai 31. Bölüm bu hafta da dünya gündemine girdi!

Hercai'nin 31. Bölüm etiketi #gerçeklereinan sadece Türkiye'de değil dünya gündemine girmeyi başardı.


Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nin paylaştığı, Cuma akşamlarının reyting rekortmeni atv dizisi Hercai, sosyal medyada da başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Hercai'nin bölüm etiketi sadece Türkiye'de değil, yabancı ülkelerde de Twitter gündemine girdi. 31. bölüm etiketi #gerçeklereinan kısa sürede Şili'de Twitter gündemine girdi ve 3. sıraya kadar yükseldi.Hercai'nin son bölümünde neler yaşandı?
Miran, Hazar'ın verdiği mektubun gerçekliğini kabul etmekte zorlanır ama artık göz ardı edemeyeceği bu durum karşısında babaannesiyle yüzleşmeye karar verir. Azize hazırlıksız yakalandığı bu durumun içinden çıkmak için yeni bir oyun kurmaya çalışsa da Miran'ın sarsılan güveni Azize'nin başarılı olmasını engeller. Durumun vahametiyle kendi çıkarlarının harcanmasını istemeyen Sultan cesur bir hamle yaparak Azize'nin dolduramadığı boşlukları doldurup Miran'ın aklını karıştırmaya çalışırken Azize'yi geri ödemek zorunda olduğu bir borcun içerisine sokar. Mektubun ortaya çıkmasıyla beraber intikam oyununda da sona gelindiğini düşünen Hazar bu sefer Dilşah hakkında öğrendiği yeni bilgilerle babasının kendisinden bir şeyler sakladığını keşfeder. Miran'ın intikam arzusuyla başlatmış olduğu bu oyun geçmişin bütün bilinmeyenlerini tek tek ortaya çıkarırken, büyük hesaplaşmalar iki aile arasındaki bütün dengeleri değiştirecektir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN