Hercai 33. Bölüm (21 Şubat 2020 Cuma) Miran'ı şoke eden notta ne yazıyor? | Video

Hercai 33. Bölüm (21 Şubat 2020 Cuma) Miran'ı şoke eden notta ne yazıyor? | Video
20.02.2020 | 12:38

atv'nin Cuma akşamlarının rakipsiz dizisi Hercai 33. Bölüm'de Miran şoke den notla gerçeğe bir adım daha yaklaştı! "Biri bizi takip ediyor!"

Hercai 33. Bölüm'de neler olacak?

Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun kimden geldiğini çözmeye çalışırken Harun'la oteldeki sürpriz karşılaşmaları Miran'ın notla ilgili şüphelerini Harun'a çevirmesine neden olur ama otelde yaşanan tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz.

Hazar ve Miran'ın ortaklık anlaşması devam ederken, Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar'la iş birliği yapar. Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasını istemeyen Nasuh, Dilşah'ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar'ı durdurmak için harekete geçer.

Tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA