Hercai 35. son bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde sırlar ortaya çıkıyor... "Reyyan, amcamın öz kızı değil!" | Video

Hercai 35. son bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde sırlar ortaya çıkıyor...
05.03.2020 | 14:45

Hercai 35. son bölüm fragmanı yayınlandı! Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Hercai bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlara gelecek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Hercai dizisinin bu akşam yayınlanacak olan son bölümünde sırlar ortaya çıkıyor! İşte tüm detaylar... "Reyyan, amcamın öz kızı değil!"

HERCAİ 35. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Miran sonunda babaannesinin söylediği yalanlara inanmaktan vazgeçer ve Azize'yi, Aslanbey konağından kovar. Azize konaktan ayrılırken Miran'ın ileride çok pişman olacağını söylese de Miran için artık intikamın anlamı değişmiştir. Yıllardır aynı gerçeğe inanan Azize ve Miran intikam hikayesinde girdikleri yol ayrımında bundan sonra birbirleriyle de savaşacaktır. Acaba Azize Aslanbey, Miran'ı yeniden kendi yolunda yürümesi için ikna edebilecek midir? Reyyan, Azize'nin konaktan gönderilmiş olmasının yeni tehlikelere gebe olacağından korkarken, bir yandan da yaptıklarından dolayı gitgide kendisinden uzaklaşan Miran'ı pişmanlıklarından kurtarmak için çabalar. Babasının itirafıyla sarsılan Cihan, ailesini korumak uğruna bu sırrın açığa çıkmaması için Nasuh'u ikna etmeye çalışırken, Harun'la evlilik yolundan dönüşü olmadığını anlayan Yaren, tüm aileyi bir kere daha yıkıma uğratmak için Reyyan'ın üvey olduğunu açıklar.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA