Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. Bölüm (24 Aralık 2019 Salı) fragmanı yayınlandı izle! Meryem'den EDHO'ya muhteşem dönüş

23.12.2019 | 08:49

atv'nin Salı gecelerinin rakipsiz en çok izlenen dizisi; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 24 Aralık 2019 Salı akşamı yayınlanacak 153. yeni bölümüyle ekranlara damgasını vuracak! (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları, Hızır Çakırbeyli'nin hazırladığı planı nefeslerini tutarak izleyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. son bölümünde sabrı taşan Hızır Çakırbeyli yaptığı muhteşem planla düşmanlarından intikam alacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153.Bölüm Özeti:

Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz'in peşinde olacaktır. Cengiz'i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan'ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 153. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır'ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz'i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır.

Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem'in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN