Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

Türk halk müziği sanatçısı bugün hayatını kaybetti. Nuray Hafiftaş'ın ölüm nedeninin ne olduğu da hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Usta sanatçının gözlerini bağışladığı da ortaya çıktı. Doktorları Nuray Hafiftaş'ın ölüm anını böyle anlattı. İşte o açıklamalar...

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

Türk halk müziğinin usta isimlerinden , geçtiğimiz yıl Temmuz ayında geçirdiği kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan nedeniyle özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Uzun süre tedavi gören ünlü sanatçı Nuray Hafitaş bugün hayatını kaybetti.

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

Nuray Hafiftaş kanser illetine yakalandıktan sonra verdiği bir röportajda hayatının bir anda tepe taklak olduğunu söylemiş ve yaşadığı zor günleri şu sözlerle aktarmıştı:

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

"Hayatım bir anda tepe taklak oldu. Ben normalde çok pozitif bir insanım. İlk tedaviye başladığım süreçte çok yoruldum çünkü çok yoğun bir şekilde kemoterapi alıyordum.

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

Ancak buraya adım atar atmaz doktorumun hastalığım hakkındaki detaylı bilgi paylaşımları beni çok mutlu etti. Buraya büyük bir mutlulukla geliyorum."

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

DOKTORU BİLGİ VERDİ! 20 DAKİKA SONRA VEFAT ETTi!

'ın doktoru Göksel Bahadır'ın 'dün gece ağırlaştı ve yeniden müdahale ettik ama kendisine uyguladığımız tedavilere rağmen giderek kötüye gidiyor. O yüzden de yakınlarına haber verildi. Tedavi süresince tabii ki biz elimizden geleni yapıyoruz. Her an her şey olabilir mi? Evet, durumu çok hızlı bir şekilde kötüye gidiyor' açıklamasının ardından 20 dakika sonra Hafiftaş'ın vefat haberi geldi.

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

Dr. Göksel Bahadır, ünlü sanatçının vefat haberini şu sözlerle duyurdu: "Biliyorsunuz, az önce de son durumunun ağır olduğunu söylemiştik. Maalesef kendisini kaybettik. Yapılan tüm müdahalelere rağmen cevap alamadık. Genel durumu bozuldu, tansiyonu düştü. Tansiyonu toparlamaya çalıştık ama verilen tüm tedavilere rağmen tansiyonu yükselmedi. Kalp yetmezliği, solunum yetmezliği geliştiği için hastamızı kaybettik saat 12.56'da son nefesini verdi."

Nuray Hafiftaş'ın doktoru ölüm anını böyle anlattı!

"UMUDUNU HİÇ YİTİRMEDİ"

Hastane önünde gazetecilere açıklama yapan Türk sanat müziği sanatçısı Müşerref Akay ise 'ın sonuna kadar umudunu koruduğunu, hiç umutsuz olmadığını söyledi.

Önceki gece Hafiftaş ile bir arada olduklarını aktaran Akay, şunları kaydetti:

"Yoğun bakıma gittiğinde 'Sevgililer Günü'nü kutlayalım.' dedim. O da bana 'Tamam, çok güzel olur.' dedi. Maalesef Sevgililer Günü'nde gitti. O kadar sevgiyi seven bir insandı, çocuk gibiydi. Elimi bir saat boyunca hiç bırakmadı. Demek ki biz vedalaşmışız. Kendisi bana 'İyi olacağım.' dedi. Umudu bitmemişti. Demek ki insan inanmıyor. O da başka bir duygu. İnanmadı hiç ölüme. Umudu vardı, güzel planları vardı. Hiç kötü düşünmedi. İyi olacağına inanıyordu. Çünkü burada çok morali yükseldi onun."

BİZE ULAŞIN