Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Usta kalem Hıncal Uluç, sabah.com.tr'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Usta kalem Hıncal Uluç, Sabah.com.tr'den Özge Aydın'a verdiği özel röportajda iddialı açıklamalarda bulundu. Uluç'a göre, Fenerbahçe hakemlerin yardımlarıyla şampiyon olacak.

İşte birbirinden çarpıcı açıklamalar;

Galatasaray, Diyarbakır karşılaşmasında taraftarın yaptığı protestoyu nasıl buluyorsunuz?

Fenerbahçe Şampiyon Olur

Utanç verici... Ben o seyircinin de Galatasaraylı olduğuna da inanmıyorum. Başından beri zaten inanmıyordum, bu hafta altını da çizdiler. Bunlar maça kendilerini eğlendirmeye gelenler. Galatasaray'ı teşvik etmeye gelen değil! Kendilerini eğlendirmeye gelen bir grup. Bu eğlenceleri bozulunca da kurbanlık koyun arıyorlar. Bu defa da kışkırtılmışlardı. Yani bu işin altında tezgah olduğu açık. Çünkü Galatasaray'ı bu hale getiren, Avrupa'da yok eden, Türkiye Kupası'nda yok eden ve ligin bitmesine bilmem kaç hafta kala burada da yok eden teknik kadro alkışlanırken, bu teknik kadronun perişan ettiği futbolcular protesto edildi. Peki futbolcuları itham eden kim? Kaybedilen her puandan sonra Rijkaard...

Diyarbakırspır maçında 3 gol atan Baros alkışlandı. Baros'un uzun süren sakatlığı Galatasaray'ı nasıl etkiledi? Galatasaray için Kewell mı yoksa Baros mu daha önemli. Nonda'nın gidişi hataların kırılma noktası mıydı?

Şimdi futbolcuları konuşmanın hiç anlamı yok. İş futbolcular düzeyine hiç inmedi. Galatasaray'ı bu sene Rijkaard katletti. Baros olsa da olmasa da Nonda gitse de gitmese de, Teo gelse de gelmese de bunlar hep teferruat.

Arda mı?  Messi mi?

Arda dünya çapında bir futbol yıldızı.. Evet.. Sözümün arkasında duruyorum. Messi ile değişmem.. İşte Real maçındaki Messi'yi gördünüz.. Ne yaptı!.. Yaptığı hangi şeyi Arda yapmıyor, ya da yapamıyor?.. Bir onun oynadığı takıma bakın, bir de Arda'nınkilere.. Messi kimlerden, nasıl pas alıyor, Arda kimlerden?. Messi kimlere pas veriyor, Arda kimlere?. Messi Galatasaray'da, Arda Barcelona'da oynasa ne olurdu bir düşünmeyi deneyin..

BİZE ULAŞIN