Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Ata: Huzur için 24 saat görevdeyiz

Giriş Tarihi: 21.10.2014
Vali Ata: Huzur için 24 saat görevdeyiz

Valisi Erdal Ata, "Emniyet ve Jandarma teşkilatımız günün 24 saati ilimizde emniyet ve asayişin sağlanması için olağanüstü çaba sarf ediyor" dedi

'te son yapılan operasyonlarda ele geçirilen patlayıcılarla ilgili açıklama yapan Vali Erdal Ata, "Emniyet ve Jandarma teşkilatımız günün 24 saati ilimizde emniyet ve asayişin sağlanması için olağanüstü çaba sarf ediyor. Görevimizi iyi şekilde yaptığımız için geçmile kıyasladığımızda çok daha fazla patlayıcı, silah, mühimmat yakalanıyor" dedi.

SÜREKLİ DENETİM VAR

Yol denetimi, kontroller, istihbarat çalışmaları gibi yapılması gereken her şeyin yapıldığını kaydeden Vali Ata, "Eğer biz bunları yapmazsak bir tane tabanca, bir tane çakı yakalayamazsınız. Ama biz bunları görevimizi iyi şekilde yaptığımız için belki geçmişe kıyasladığınız zaman çok daha fazla suç unsuru maddeler ele geçiriliyor" diye konuştu.

GÖREVLERİNİ YAPIYORLAR

Medyada çıkan bu tür haberlerin Gaziantep ve bölge için olumsuz algılar oluşturduğunu söyleyen Ata, emniyet ve asayişin sağlanması için ne gerekiyorsa yaptıklarını kaydetti. Gaziantep'in çok farklı mecralara çekilmek istendiğini dile getiren Ata, "Emniyet ve jandarma görevini yapıyor, kuşkunuz olmasın. Vatandaşlarımız sağduyulu olsunlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Ata: Huzur için 24 saat görevdeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN