Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağ mezunlarının muhteşem balosu

Özel Çağ Lisesi mezunları 30’uncu yıl balosunda buluştu. Güzel görüntülerin yaşandığı buluşmada sanatçı sahne aldı. Bay ve bayan konukların şıklığı göz kamaştırdı

Giriş Tarihi: 18.4.2016
Çağ mezunlarının muhteşem balosu
'nın başarılı eğitim kurumlarından Özel Çağ Lisesi mezunları Seyhan Oteli'nde düzenlenen 30'uncu yıl balosunda buluştu. 1986 yılında (merhum) Yaşar Bayboğan tarafından kurulan Özel Çağ Lisesi kısa zamanda Türkiye'nin adından en çok söz edilen eğitim kurumları arasında yerini aldı. 1994 yılı mezunlarından Aslı Göle, Hakan Eşelioğlu, Ozan Akat, Tahir Zaimoğlu, Ece İdil ve Avşar Şeker'den oluşan komitenin organize ettiği buluşma renkli görüntülere sahne oldu.

MUHTEŞEM GECE
Şıklık ve güzellik yarışının ön planda olduğu baloya Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili ve Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Bayboğan da katıldı. Çağ mezunu olmanın bir ayrıcalık olduğu bilincinin iyiden iyiye yerleştiğini belirten Gökhan Bayboğan, "Kurucumuz Yaşar Bayboğan'ın diktiği bayrağı daha ileri seviyelere götürmek için canla başla çalışıyoruz. Çağ Koleji eğitim dünyasının en önemli aktörlerinden biri haline geldi. Mutluyuz, gururluyuz" dedi.

SAYGILI BİREYLER
Başkan Gökhan Bayboğan, "30 yılı geride bırakan Çağ Koleji bugüne kadar verdiği bin173 mezunuyla gurur duyan, çizgisini ve kalitesini hep aynı düzeyde tutmayı prensip edinmiş bir eğitim kurumudur. Ana hedefimiz her öğrencimizi kendinden emin, araştırıcı, toleranslı, pozitif, çok yönlü, kendi toplumuna ve diğer milletlere saygılı bireyler olarak eğitmektir" diye konuştu. Anıların tazelendiği, güzel ve keyifli dakikaların yaşandığı gecede ünlü sanatçı sahne aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağ mezunlarının muhteşem balosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN