Morluklardan yağı ile kurtulun

Dr. Ömer Coşkun, zayıflatma özelliğiyle bilinen yağının vücutta darbeye bağlı olarak oluşan morluklara da iyi geldiğini bildirdi.

Giriş Tarihi: 25.2.2016 16:05
Morluklardan biberiye yağı ile kurtulun
Yaşanan kazalar sonucu vücutta oluşan morlukların günlerce kalabildiğini belirten Dr. Ömer Coşkun, "Günlerce mor kalan tenimizin yanında moraran kısmın ağrı yapması da ayrı bir derttir. yağı sayesinde morluklarımızdan kurtulabiliriz. kullanarak moraran bölgeye masaj yapılması morluğun çok kısa süre içerisinde kaybolmasına ve ağrısının dinmesine yardımcı olacaktır" dedi.

Biberiye yağının birçok deri yaralanmasında ve çizilmesinde kullanılabileceğini vurgulayan Dr. Coşkun, "Biberiye yağı sayesinde yaralanan, zarar gören derimiz yenilenecek, hücrelerimiz tazelenecektir. Morluklarınız, ağrıyan eklem ve kaslarınız için biberiye yağını tek başına kullanabileceğiniz gibi biberiye yağı kremi de kullanabilirsiniz. Biberiye yağı kremi kullanımı kolay olduğu için sıkça tercih edilir. Biberiye yağı kremi ile eklemlerinizi ovalayarak ağrılarınızı dindirebilirsiniz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Morluklardan biberiye yağı ile kurtulun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN