Bir Zamanlar Çukurova 43. Bölüm tamamı (7 Kasım 2019 Perşembe) kesintisiz tek parça izle!

Bir Zamanlar Çukurova 43. Bölüm tamamı (7 Kasım 2019 Perşembe) kesintisiz tek parça izle!
08.11.2019 | 09:10

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Bir Zamanlar Çukurova 43. Bölüm'de sürpriz hamilelik haberi her şeyi değiştiriyor! İşte Bir Zamanlar Çukurova, 7 Kasım 2019 Perşembe akşamı yayınlanan 43. son bölümü... Müjgan'ın hamileliği durumları değiştiriyor!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 43. BÖLÜM'DE NELER OLDU? (7KASIM 2019 PERŞEMBE)

YILMAZ NE YAPACAK?

Baba olacağı haberini alınca Müjgan'a gideceğini söyleyemeyen Yılmaz, baba olmaya da sevinemedi! Züleyha'ya da kendini anlatamayan Yılmaz'ı zor günler bekliyor!

Babası Fekeli, "artık kaderle inatlaşma" dediyse de, kalbi Züleyha'dan vazgeçemeyen Yılmaz, hayatı boyunca hayalini kurduğu babalığına da sevinemedi! Şimdi ne yapacak? Kalbi Züleyha için atarken, evladının aşkına tutunup Müjgan ile mi kalacak? Yoksa Müjgan'dan da bebeğinden de vazgeçip Züleyha ile gitmek için yine plan mı yapacak?

ZÜLEYHA GERÇEKTEN YILMAZ'DAN VAZ MI GEÇECEK?

Şehir kulübündeki davette Yılmaz ve Müjgan'ı gördüğünde hayatının en zor gecelerinden birini daha yaşayan Züleyha, en büyük darbeyi, Adnan'ın nazarlığını Müjgan'ın boynunda görünce aldı! Buluşma yerine işaret olarak bıraktığı nazarlığı Müjgan'nın boynunda görmesi, içindeki son umut kırıntısını da yok etti.

Yılmaz'la buluştuklarında da Yılmaz'a "Ben artık yaşayan bir ölüyüm" diyen Züleyha, Yılmaz'dan artık tamamen vaz mı geçiyor? Artık, Çiftliğin Hanımı ve Demir'in karısı olmaya kesin kararlı mı?

HATİP'İN EFENDİ, GAFFUR'U YENDİ! ÇUKUROVA ZEHİRLENDİ!

Daha önce açgözlülüğünün bedelini Hatip'e borçlu kalarak ödeyen Gaffur yine akıllanmadı! Hatip Ağa, Yamanların toplu sünnet daveti için elindeki hastalıklı tavukları Gaffur'a sattı. Demir'in tüm Çukurova'nın ileri gelenlerini davet ettiği tören, yemekleri yiyenlerin hastalanmaları ile son buldu. Demir, bu işin arkasında Hatip'in olduğunu öğrenecek mi? Tüm Çukurova'ya Yaman Çiftliği'nde herkesin neden zehirlendiğini nasıl açıklayacak?

Aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova'da gelecek bölümler bu soruların cevaplarını yeni sorularla anlatacak.

SON DAKİKA