Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm (12 Mart 2020 Perşembe) Dizinin hayranlarını şoke eden ölümcül sahne | Video

Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm (12 Mart 2020 Perşembe) Dizinin hayranlarını şoke eden ölümcül sahne | Video
11.03.2020 | 10:54

atv'nin Perşembe akşamlarının rakipsiz dizisi Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm'de silahın patladığı ölümcül sahne dizinin hayranlarını şoke etti! Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm'de ünlü oyuncu öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova 59. Bölüm son fragmanı yayınlandı... "Artık kimseyi mahvedemeyeceksin!"

59.Bölüm Özeti:

Züleyha perişan halde eve ulaşır. Ancak Demir'in öfkesi dinecek gibi değildir. Züleyha'yı elleriyle öldürememiştir ama yaşatmaya da niyeti yoktur. Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz.

Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Çiftlikte yaşaması da, kimsenin ona bir bardak su vermesi de yasaktır!

Tüm bu yaşananlar Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçtirecektir. Züleyha eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçecek, kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin dökecektir!

Fekeli ve Hünkar bu kez de Züleyha için işbirliği yapmaya çalışacaktır. Yılmaz ise bir yandan Züleyha'ya el uzatabilmenin peşindedir bir yandan da Müjgan ve oğlunu bulması gerekmektedir. Müjgan, oğlunu, bavulunu ve pasaportunu alıp Amerika'ya gitmiştir.

Tam da barış sağlandı darken, Demir Züleyha'dan, Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmiştir! Çukurova'da şimdi aşkın her hali, yerini intikam dolu bir savaşa bırakmaktadır…

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA