Bir Zamanlar Çukurova 94. Yeni Son Bölüm (29 Nisan 2021 Perşembe) Full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 94. Yeni Son Bölüm (29 Nisan 2021 Perşembe) Full izle!
30.04.2021 | 08:28

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Bir Zamanlar Çukurova 94. Son Yeni Bölüm yayınlandı... ''Züleyha'nın sana olan sevgisinden şüphe mi ediyorsun yoksa?'' Bir Zamanlar Çukurova 94. Son Yeni Bölüm izlemek için aşağıdaki linke tıklayın...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 94. BÖLÜM TAMAMI (29 NİAN 2021 PERŞEMBE) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova 94. Bölüm'de neler olacak?

ZÜLEYHA ÖLÜM KALIM SAVAŞINDA!

Yolda kaza yapanın Züleyha olduğunu görünce şaşıran Ümit, arkasını dönüp gitmek ister ama o sırada gelen başka otomobiller de olunca, vicdanına yenik düşerek Züleyha'yı ölüme terk etmek yerine kurtarır. Züleyha hastaneye yetiştirilir ama durumu ağırdır ve maalesef bebeğini kaybeder!

KAZA MI? CİNAYET TEŞEBBÜSÜ MÜ?

Lütfiye, Fekeli'ye Fikret ve Müjgan hakkındaki fikrini sorar. Fekeli de aşka saygısının sonsuz olduğunu ama Fikret hakkında şüpheleri olduğunu anlatır. Ümit ile ilişkisini ve Bahtiyar'ın da Adana'ya gelişindeki tuhaflığı konuşurlarken, Züleyha'nın kaza haberi gelir. Fekeli, tam da şüphelerinin üstüne gelen haber ile olayı soruşturmaya başlar.

DEMİR İÇİN SINIR ÇOKTAN AŞILDI! FİKRET İLE ARTIK CAN DÜŞMANLAR!

Sabah evden bebek haberinin sevinci ile çıkan Demir, değirmeni almak üzere gider. Tam da sevinçli haberin kutlamasını yaparken, Züleyha'nın haberini alır. Hastaneye adeta uçarak yetişen Demir için de tek şüpheli Fikret'tir! Önünde jandarmanın bile duramayacağı bir sinir ile eline silahını alır.

SEVDA VE ÜMİT NE YAPACAK?

Sevda ve Ümit, geçmişin yaralarını sarmak için buluşurlar. Yaşananları konuşurlar. Henüz kimse ikisinin anne kız olduğunu bilmiyordur. Bir süre daha böyle kalmasına karar verirler. Ümit, Demir'den vazgeçmeye niyetli değildir. Zaman içinde bu tutkusu daha tehlikeli bir hal alacaktır.

ŞERMİN SEVDA'NIN SIRRININ PEŞİNDE AMA HALA KİMSEYİ İNANDIRAMIYOR

Hastanede bulduğu bir zarf ile yeniden Sevda ve Ümit arasında bir bağ olduğuna inanan Şermin, buna kimseyi inandıramaz. Ancak Lütfiye'yle de bunu konuşunca, artık Lütfiye ve Fekeli, Fikret'in kurduğu oyunu ortaya çıkarmaya karar verirler. Ancak bilmedikleri bir şey vardır: Kavuştuğu kızını tekrar kaybetmek istemeyen Sevda'da oyuna dahil olmuştur!

AŞKIN SINIRSIZ OLDUĞU TOPRAKLARDA, AŞKIN SINAVLARI DA SINIR TANIMIYOR!

Züleyha, ölümden döner, tedavisini tamamlayıp evine ve çocuklarına kavuşur. Demir ile kaybettikleri bebeğin acısını kalplerine gömüp birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Ama sevdalarının geçeceği sınavlar henüz bitmemiştir! Geçmişleri, şimdi geleceklerini de gölgeleyecektir! Ve Çukurova'da sınırsız aşklar, yeniden ölümüne kavgaları başlatacaktır!

'BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA İLGİNÇ BULUŞMA!

ÖLÜMDEN DÖNEN ZÜLEYHA FİKRET İLE NEDEN BULUŞTU?

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova' atv ekranında, 3. sezonuna izleyicinin yoğun ilgisi ile devam ediyor.

Perşembe gecelerine aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı toprakların hikâyesini getiren dizide bu hafta ilginç bir buluşma var! Hamilelik kontrolü için doktora giderken kaza yapan Züleyha, uzun süre hastanede kalıyor. Yaşam mücadelesini kazanmasının ardından, Demir ve konaktakilerin ihtimamlı bakımı ile de kısa sürede ayağa kalkıyor. Ancak, daha sonra yapacağı bir görüşme, Çukurova'da yeniden tansiyonu yükseltecek!

Züleyha ve Fikret'in bu samimi buluşması gözlerden uzak bir yerde gerçekleşmiş olsa bile, gizli kalamayacak. Çukurova'da sınırsız aşklar, yeniden ölümüne kavgaları başlatacak…

SON DAKİKA