Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. Bölüm (4 Şubat 2020 Salı) Hızır o cinayetle savaşı başlatıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. Bölüm (4 Şubat 2020 Salı) Hızır o cinayetle savaşı başlatıyor!
03.02.2020 | 10:11

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Şubat 2020 Salı günü yayınlanacak olan 155. yeni bölümüyle yine ekranlara damgasını vuracak! "Hızır ölmeden, kendimi açığa çıkarmamaya kararlıyım!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155.Bölüm:

Hızır, tüm uyarılara rağmen Hatem'i öldürerek çok büyük bir savaş başlatmıştır. Bu savaşta düşmanı küçümsemek yapılacak en büyük hata olacaktır. Sadece Hızır'ı değil kadınıyla çocuğuyla tüm Çakırbeylilerin hayatının riske girdiği bu dönemin kapanışı kolay olmayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 156. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dost düşman birbirine girmiş ve masanın dertleri günden güne artmışken Tufan'ın akrabası olan Bicolar da aynı amaç etrafında tekrar bir araya gelerek Hızır'ın karşısına dikilmiştir. Diğer yandan Çakırbeylilerin ve masanın güvenini kazanmak için oğlunun ölümüne dahi sessiz kalan Feyyaz'ın nasıl gözü kara bir hain olduğu da nihayet belli olur. Feyyaz'ın varlığının büyük bir tehdit oluşturduğunu henüz bilmeyen Hızır, asıl düşmanının burnunun dibinde olduğundan da bihaberdir. Sevdiklerinin kaybına alışmaktansa, onlarla beraber olmak arzusu, yapacağı ölümcül planda etkili olacaktır. Herkes Hızır'ın kendini hedefe koyacağı planın karşısında dursa da o bildiğinden şaşmaz. Hızır'la aynı duygularla hareket eden Tipi de bu planın bir parçası olmak için elinden geleni yapacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA