Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Oluruna bırakmışlar

Emine Okyay adlı okurumuz, Benim İçin Üzülme dizisinin gidişatından duyduğu hoşnutsuzluk ve endişeyi dile getirmiş:
"Merhaba Yüksel Bey. Ben bugün, son birkaç bölümdür seyretmek için oturup da sonuna kadar tahammül edemediğim, bundan sonra da seyretmeyi düşünmediğim Benim İçin Üzülme dizisindeki saçmalıkları yazma gereği duydum. Başta, Karadeniz ve Doğu kültürünün birleşmesiyle çok güzel bir hikaye izleyeceğimizi düşünüyorduk ama şu anda dizide yaşananlar hiç bir kültüre uymuyor bence. Buke'nin daha boşanma gerçekleşmeden Harun'un evine yerleşmesini hiçbir Karadeniz delikanlısı kabul etmez. Bir de babası diyor ki: 'İstediğin zaman dön, bekliyor olacağım, sorgu sual yok...' Ve bu kadar anlayışlı bir baba da zor bulunur hani. Kızının bütün aptallıklarına onay veriyor. Yaşananların hepsi de Buke'nin sözde gururundan kaynaklanıyor ama bana göre aptallıktan başka bir şey değil. Senaryo sanki oluruna bırakılmış, tıkandıkça da yine ezbere çıkış yolları aranıyor gibi. Irmak'ın evlenmeden gelip Sinan'ın evine yerleşmesi, hamile kalması, babası ve Sinan'ın ailesinin yaklaşımı... En tepki çeken ilişki Sinan ve Bahar ilişkisi ama bence diğer ilişkilere göre en masumu."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN