Acun Ilıcalı, TV 8'i satın aldığı günlerde yayın stratejisini öğrenir öğrenmez 'doğru yolda olduğunu' bu sütunlarda belirtmiş, başarılı olacağını öngörmüştüm. Çünkü kimsenin cesaret edemediği ya da hakkını veremediği yeni bir kulvar olan 'gerçek eğlence kanalı' yaratmaya soyunmuştu. Geçtiğimiz iki ay, TV 8'in başarısının reyting sonuçlarıyla tescillendiği bir süreç oldu. Bir yıl önce bana atıfta bulunarak, 'Acun'u boşuna gaza getirmeyin, iki ay sonra dibe çakılıp yine sunuculuğa dönecek' diye ahkam kesenlerin sesi her nedense duyulmaz oldu.
Peki ben kahin miyim? Hayır. Sadece, Acun'u 'rakip' olarak gören bir 'yapımcı' gözlüğüyle değil, 'kıskanarak' hiç değil, yalnızca ve yalnızca bir 'televizyon yazarı' bakışıyla gözlemleyip yorumluyorum; hepsi bu...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN