YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Nerede gerçeklik?

Ucuzcu market reklamında Gülben Ergen bayrağı Seda Sayan'dan devraldı. Reklamda yaşlı bir kadın, alışverişteki genç hanımla sohbet ediyor. 'O zaman ben de Gülben Ergen'im' filan deyip dalgasını geçiyor. Sonra plastik maskesi ile peruğunu çıkarınca görüyoruz ki o yaşlı teyze Gülben Ergen'in ta kendisiymiş. Genç hanım da 'Şoktayım, vallahi şoktayım' diyerek firmanın ismini pekiştiriyor. İyi hoş da bu reklama biraz daha gerçeklik katılamaz mıydı? Gülben'e daha ciddi, özenli ve inandırıcı bir makyaj yapılıp karşısına bir oyuncu koymak yerine gerçek bir müşteri çıkarılsaydı, görüntüler de mizansen yerine gizli kamera ile kaydedilseydi daha iyi olmaz mıydı? Hele ki sivri dilli sabah programlarında 'Gülben yapay mı, gerçek mi?' tartışmaları almış başını giderken...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN