Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kafa Dergisi Ağustos sayısında Ayça Derin Karabulut, gazeteci foto-muhabiri Ara Güler ile röportaj yapmış. İstanbul, Yaşar Kemal, fotoğrafçılık derken sormuş Ayça Derin; "Peki aşk?"
Şöyle cevap vermiş Ara Güler: "Evliydim ben, Suna'yla. Öldü Suna.
Çapkındım ben, evet. Ama evlendikten sonra bıraktım... Bir kadını seversen, ötekilerin esamesi kalmaz. Fena mı abi? Sen öyle koca istemez misin?" "İsterim tabii" demiş Ayça Derin. Sonra usta devam etmiş... "Ya gördün mü? Fotoğraf aşkını falan bir kenara bırakalım, bir de özel duygular var. Aşk yani... Aşk, insanı mesut eder.
Orada bir bakış vardır, bir şeyler hissedersin kadının yüzüne bakınca...
Onlar mühimdir. Bunu anlayan kaç kişi var? Bunu anlamak için insan olmak lazım, kütük olmamak lazım.
Çok kütük var artık." Öyle ya, çok kütük var... Röportajın tamamı ve İlber Ortaylı, Can Dündar, Emrah Serbes, Levent Erden, Zafer Algöz, Umay Umay, Kerimcan Kamal gibi özel isimler bu ay yazılarıyla Kafa dergisinde.
Ha bir de ben tabii...

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN