Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ROJİN aradı.. "Hıncal Ağabey, bugün Serdar Turgut'u okudun mu" diye..
"Okumadım" dedim.. "Neler yazmış inanmazsın" dedi.. "Sen kapa, ben okuyup ararım" dedim.. Okudum.. Güldüm.. Rojin'i aradım..
"Sen Serdar'ı bilmiyorsun herhalde.. O yazıda seninle ilgili kişisel hiçbir şey yok" dedim.. "Serdar kendi mizahi üslubu içinde, tipik bir Serdar yazısı yazmış. Senin adının geçmesi bu ülkenin Kürt kökenli en popüler, en ünlü kızı olmandan.. Kimseye hakaret kastı falan yok. Gül geç.. Sakın ola cevap vermeye falan da kalkma.."
"Çok teşekkür ederim Hıncal Ağbi" dedi.. Kapattık..
İki gün sonra baktım.. Rojin, Serdar hakkında hakaret davası açmış, hem de ne ağır ithamlarla.. Belli.. Kendisini tahrik edenlerin gazına gelmiş..
Sevgili Rojin..
Senin kadar şakacı, senin kadar, sahne dahil bulunduğu her yerde insanlara hatta kahkahalar attıran bir mizah ustası insanı, mizahtan anlamaz duruma düşürdün..
Çok yazık ettin..
Serdar özür diledi.. Sen de özür dile seni sevenlerden ve o davayı geri al!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN