Krallara layık sabun

Isparta'da üretilen gül oromalı sabun kalite ödülü alırken, İngiltere Kraliyet Ailesi'nin de bu sabunu kullanmaya başladığı ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 4.5.2014
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Göller Bölgesi Teknokenti'nde bulunan D'ROSE-Gülsuyu Naturel Kozmetik Sanayi şirketi, doğal aromotik yağlarla üretilen el yapımı sabunla dünyada 'Kalitenin Nobeli' olarak bilinen 'The Arch of Europe International Quality Award' altın ödülünü kazandı.

HABERSİZ GELDİ

Göller Bölgesi Teknokenti'nde 5 yıl önce kurulan D'ROSE- Gülsuyu Naturel Kozmetik Sanayi şirketinin yönetim kurulu başkanlığını, SDÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Görevlisi İlhan Köse yapıyor. Köse, 176 ülkeden şirket yöneticisi tarafından ödüle aday gösterildiklerini belirterek, "Ödülden hiç haberimiz olmadı" dedi.

İNGİLİZLER
Köse, ürünlerin cilt yarası, yanık, doğum çatlağı, sedef, egzama gibi pek çok cilt hastalığına iyi geldiğinin tespit edildiğini anlattı. Sabunları Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Belçika ve ABD'ye gönderdiklerini ifade eden Köse, "İngiltere Kraliyet ailesinin alışveriş merkezleri ile de bir anlaşma yaptık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Krallara layık sabun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN