Alanyalıların Nihat Hatipoğlu sevgisi

Alanya Cikcilli'de düzenlenen 'Dosta Doğru' isimli konferansa katılan Prof. Dr. Hatipoğlu, 3 bin kişinin ilgisiyle karşılaştı. İzleyici fotoğraf çekmek için yarıştı

Giriş Tarihi: 12.3.2015
Alanyalıların Nihat Hatipoğlu sevgisi
Alanya'da konferans veren İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu büyük ilgiyle karşılaştı. Hatipoğlu, 'Alaiye Organizasyon'un düzenlediği 'Dosta Doğru' adlı konferansa katıldı. Cikcilli Kültür ve Düğün Salonu'nda düzenlenen konferansa katılan yaklaşık 3 bin kişi, Prof. Dr. Hatipoğlu'nu alkışlarla karşıladı. Çoğunluğu kadınlardan oluşan dinleyiciler, cep telefonlarıyla Prof. Dr. Hatipoğlu'nun fotoğrafını çekmek için birbiriyle yarıştı. Salona korumalar eşliğinde giren Prof. Dr. Hatipoğlu'nun elini öpmek isteyenler kısa süreli kargaşaya neden oldu.

2 SAATLİK SOHBET

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel'in de katıldığı program Kuran-ı Kerim okunması ve Alanya Müftülüğü'nün imamlardan oluşan koro gurubunun seslendirdiği tasavvuf müziği ve ilahilerle başladı. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen program saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu konferansında, Hz. Muhammed'in hayatından ve çocuklarının yaşamından örnekler sundu. Konferans yaklaşık 2 saat sürdü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanyalıların Nihat Hatipoğlu sevgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN