Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanlı Lojistik sektörün lokomotifi

Türkiye’nin lojistik üs konumunda olduğunu söyleyen Ali Kahramanlı, “Dünya haritasının ortasında biz varız” dedi

Giriş Tarihi: 16.11.2016
Kahramanlı Lojistik sektörün lokomotifi
Merkezi Mersin'de bulunan Kahramanlı Lojistik, son atılımlarıyla sektörün parlayan yıldızı haline geldi. İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Almanya, Fransa ve İtalya başta olmak üzere birçok ülkeye hizmet götüren Kahramanlı Lojistik, Türkiye'nin 2023 yılında ulaşmayı istediği 500 milyar dolarlık ihracat hedefine taşımacılık alanında katkı sağlamayı hedefliyor.

GÜÇLÜ LOJİSTİK ŞART
Türkiye'nin lojistik bir üs konumunda olduğunu vurgulayan Kahramanlı Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı, "Çünkü dünya haritasının ortasında Türkiye var. Lojistik alanındaki gücümüzün hayat bulması, bizlerin gayreti ve çalışmalarına bağlıdır. Üreten bir ülke konumuna geldik. Kendi markalarımızı oluşturmaya başladık. Ürünleri kaliteli ve çok hızlı bir şekilde sevk etmek gerekir. Bu nedenle ülkemizde güçlü bir lojistik sektörü şarttır" dedi.

ADRESE TESLİM
Kahramanlı Lojistik'in uluslararası arenada hem deniz hem de karayolu taşımacılığı yaptığına dikkat çeken Ali Kahramanlı, "Çukurova bölgesindeki ithalat ve ihracatçılarımızın elini güçlendirmek için Mersin'e 7 bin metrekare kapalı, 55 bin metrekare ise açık sahası bulunan geçici kabul deposu yaptık. Bu tesisimizde soğuk hava depomuz mevcut. Lojistik alanında her türlü hizmeti verip adrese teslim iş yapıyoruz. Taşımacılığı Kahramanlı güvencesiyle yapıyoruz" diye konuştu.

2023 HEDEFİNE KATKI
Müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerinin altını çizen Kahramanlı, gelecekteki hedefleriyle ilgili olarak şunları söyledi: "Türkiye her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Herkesin bildiği üzere ülkemiz, 2023 hedefleri kapsamında 500 milyar dolarlık ihracat yapmayı amaçlıyor. Türkiye'de üretilen ürünler kara, hava ve denizyolu ile dış ülkelere gönderilecek. Kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkemizin bu hedefine ulaşması için lojistik alanında gerekli katkıyı sağlayacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanlı Lojistik sektörün lokomotifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN