Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm sektöründe bir ilk

Wome Deluxe ile Bilim Üniversitesi, turizm sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirme amacıyla proje başlattı. Türkiye’de bir ilk olan Wome Akademi Antalya’da hayata geçirildi

Giriş Tarihi: 27.11.2017
Turizm sektöründe bir ilk
Wome Deluxe Otel ile Antalya Bilim Üniversitesi, turizm sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirme amacıyla Wome Akademi projesini hayata geçirdi. Alanya'da bulunan Wome Deluxe Otel'de tanıtım ve protokol imza töreni gerçekleşti.

ÖNCÜ BİR PROJE OLACAK
Wome Deluxe Otel'i bünyesinde bulunduran Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, "Eğitim ile turizm sektörünü bir araya getirdiğimiz bu çalışmada öncelikle kendi yönetici ve personelimizi eğiteceğiz. Sonrasında adayların hem kişisel olarak kendilerine katkı sağlamasını hem de sektörde hizmet anlayışına yeni bir standart kazandırmayı hedefliyoruz. Umarım ki turizm sektörüne yol gösterici, öncü bir proje olur" dedi.

İLK DERS KAPLAN'DAN
Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ise, "Bizler de eğitimde teorik ve pratik bilginin bir arada ilerletilmesinden yanayız. Wome Akdemi bu anlamda sektör ve öğrencilerimiz için çok iyi bir uygulama okulu olacak" diye konuştu. Mehmet Gür ve Rektör İsmail Yüksek'in protokol imzalamasının ardından Wome Akademi'nin ilk dersi Antalya Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Murat Kaplan tarafından verildi. Kaplan'ın liderlik eğitimi, Wome Akademi öğrencileri tarafından ilgi ile izlendi. Türkiye'de ilk olacak bu model ile sektörün sorunlarını sahiplenen, üzerinde düşünen ve çözümler sunan bir sistem oluşturularak sonuçlar bu platform aracılığıyla kamuoyu ile paylaşılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm sektöründe bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN