Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 milyon İngiliz müjdesi

’nin Chilcott, bu yıl ’ye 3 milyon gelmesini beklediklerinin müjdesini verdi. Chilcott, ’yı huzur kenti olarak gördüklerini açıkladı

Giriş Tarihi: 9.5.2018
3 milyon İngiliz müjdesi
'nin Dominick Chilcott, Vali 'nu ziyaret etti. , Antalya'nın çok güzel bir şehir olduğunu ve ikliminin her spora müsait olduğunu söyledi. Bu yıl 'ya İngiltere'den gelen sayısında rekorlar kırılacağını dile getiren Chilcott, kentte 25 bine yakın yerleşik İngiliz olduğunu belirtti.

HEDEF 3 MİLYON İNGİLİZ
İngiltere'den Antalya'ya başlayan hızlı dönüşten dolayı heyecanlı olduklarını dile getiren Chilcott, "ler Antalya'nın doğal güzelliği ve iyi bir tatil yapmanın yanında özellikle de kendilerini güven de hissettikleri için geliyor. Burada negatif bir hadise yok. Gelen misafirler sağlıklı ve düzgün bir şekilde tatillerini yaparak memnun şekilde İngiltere'ye dönüyor. Bu yılki beklentimiz 3 milyon İngiliz turistin gelmesidir. Biz de bu in sağlanması için gerekli desteği vereceğiz" dedi. Karaloğu ise son yıllarda İngiliz turistlerin Antalya'ya büyük bir ilgi gösterdiğini her yıl sayının artmasından mutlu olduklarını ifade etti.

ÖNCELİK GÜVENLİK
Vali Karaloğlu, "Birinci önceliğimiz gelen insanların güvenlik ve huzur içinde tatil yapmalarını sağlamak. Antalya güvenli ve güven veren bir şehir. İnsanlar dinlenmek için geliyor" diye konuştu. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı 'i ziyaret eden Chilcott ardından Fethiye'ye geçti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 milyon İngiliz müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN