Mitinge ‘şov’ diyen Sıla’ya halktan tokat gibi cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere, siyasi liderlerin ve birçok sanatçının katılacağı miting için "Böyle bir şovun içinde olmayacağım" diyen Sıla'ya halktan tepki yağdı.

Giriş Tarihi: 8.8.2016 09:38
Mitinge ‘şov’ diyen Sıla’ya halktan tokat gibi cevap
Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Sıla, Yenikapı'da gerçekleşen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılıp katılmayacağı sorusuna "Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun, gösterişin içerisinde bulunmayı düşünmüyorum" yanıtını verdi. Bu sözler üzerine sosyal medyadan Sıla'ya tepki yağdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere, siyasi liderlerin ve birçok sanatçının katıldığı mitinge şov bezetmesi yapan Sıla'ya halk tepkisini dile getirdi.

İşte Sıla'ya gösterilen tepkilerden bazıları:

Mehmet T: Böyle bir şovun içinde bulunmayacakmış. Biz millet olarak katılıyoruz zaten. Üzerine alınmasaydın keşke.
Orhan Yıldırım: Onun için hayat şovdan ibaret. N'olur git Yenikapı'ya lütfen; çok üzülürüz bak, eksik olur her şey. Seni kim sallar be!
Fatıma Zehra: Hayatını şov yaparak sürdüren birinin dünyaya birlik mesajı verilen bir yerde bulunmasını bekleyemezdik zaten.
Zeynep Kaan: Sıla gelmiş kim ilgileniyor ki... Sıla kimdi? Demokrasi mitingi için şov demiş; çok ciddi bir iş yapıyor olmalı.
Ömer Dursun: Çok da tın, gelsen ne olur gelmesen ne? Eksikliğin hissedilmez.
Sedat Özçelik: Şov yaparak hayatını idame eden Sıla'nın Yenikapı mitingi için "Şova katılmam" demesi çok acayip. Sıla'yı orada istemiyoruz zaten. Kim çağırdı ki?
Oğuzcann91: Paris'e ağıt yak, ülkende olana şov de. Sonra da bu ülkenin ekmeğini ye.
Baran Mirzabeyoğlu: Sıla'dan Yenikapı mitingine yorum gelmiş. Sıla sen Rio Karnavalı'na git.
Tülay Yılmaz: Sıla, sen bir Barış Manço, Neşet Ertaş mısın? Senin zaten ne işin var?
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Mitinge ‘şov’ diyen Sıla’ya halktan tokat gibi cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz