Himmet Aktürk Irmak bebek cinayetini nasıl işlediğini Müge Anlı'ya itiraf etti!

Manisa'da yaşanan Irmak Kupal cinayetini zanlı Himmet Aktürk itiraf etti. ATV'de ki Tatlı Sert programında Müge Anlı'nın konuğu kan donduran cinayeti anlattı. 3.5 yaşındaki Irmak bebeğin öldürülüşü yürekleri dağladı.

Giriş Tarihi: 21.10.2016 15:39 Güncelleme Tarihi: 21.10.2016 15:45
Himmet Aktürk Irmak bebek cinayetini nasıl işlediğini Müge Anlı'ya itiraf etti!

Manisa'yı derinden yaralayan Irmak bebek cinayetinin faili Himmet Aktürk yaptıklarını ayrıntısıyla ATV'de ki Tatlı Sert programında Müge Anlı'ya itiraf etti. Manisa'nın Alaşehir ilçesinde yaşayan 3.5 yaşındaki Irmak Bebek 14 Ekim'de kaybolmuştu. Genetik bir rahatsızlığı olan Minik Irmak rahatsızlığından dolayı uzun bir süre yürüyemezdi. Babası Bilal Kupa kızının kaçırılma ihtimali üzerinde duruyordu.

Irmak bebeği en son gören Hurdacı Himmet Aktürk programa konuk oldu. Eğitimli köpek Riya'nın da aramalara katılmasıyla köşeye sıkışan Himmet Aktürk canlı yayında her şeyi itiraf etmek zorunda kaldı.

BÜTÜN ŞÜPHELER HURDACI HİMMET AKTÜRK ÜZERİNDE YOĞUNLAŞMIŞTI

3,5 yaşındaki Irmak'ın katil zanlısı canlı yayında böyle yalvardı

3,5 yaşındaki Irmak'ın katili kapı komşusu çıktı. Cinayeti nasıl ve neden işlediğini Müge Anlı'ya anlattı! Manisa'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için birkaç gündür polisler tarafından arama çalışması yapılıyordu. Aile, Müge Anlı'ya geldi kızları Irmak'ı bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi. Katil Hikmet Aktürk kan donduran cinayeti nasıl işlediğini Müge Anlı'ya itiraf etti; çocuklara karşı zaafım var, kadınlarla beraber olamıyordum! Anlı'nın küçük Irmak'ı kaçırdığından şüphelendiği Hikmet Aktürk dün programın reklam arasında cinayeti itiraf etti. Anlı'ya; babasından küçükken hep şiddet gördüğünü, cezaevine girmeye korktuğunu söyledi. 'Ya öldürdüysem, onu gömdüysem cezam ne olur? Korkuyorum.' sözleri üzerine cinayeti işlediği anlaşıldı. 'Parasızlıktan on yıldır kadınlarla olamıyorum. Kimseyle birlikte olmadım yıllardır, çocuklara ilgi duyuyorum. Irmak evimin önüne geldi, ben de onu evime aldım, şeker verdim. Daha sonra evde onu öldürdüm. Bir çuvala koyup evde bıraktım. Dışarıya çıktığımda Irmak'ı aramaya başlamışlardı. Korkmaya başladım. Hurda arabama Irmak'ın cansız bedenin olduğu çuvalı koyup çöp konteynerlerine bıraktım, sonra tekrar eve döndüm. Gece yarısı gidip baktım, çöpleri belediye toplamamıştı; orada bulabilecekleri ihtimalini düşündüm ve tekrar alıp arama çalışmalarının tersi olan bir yöne götürdüm. Bağ evlerinin olduğu arsaya gömdüm. Daha sonra da geride iz bırakmamak için evimi temizledim.' diyerek cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Himmet Aktürk Irmak bebek cinayetini nasıl işlediğini Müge Anlı'ya itiraf etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz