Vizyonda! İkimizin Yerine Filmi kısa sürede rekor kırdı! İkimizin Yerine Filminin Usta Kadrosu ve Konusu!

Güzel oyuncu ile yakışıklı oyuncu 'i bir araya getiren '' filmi ilk 3 günde çarpıcı bir başarı elde etti. Serenay Sarıkaya'nın ilk sinema filmi tecrübesi olan 'İkimizin Yerine' uzun zamandır rahatsızlıklarıyla boğuşan Nejat İşler'in de hastalık döneminden sonra oynayacağı ilk oldu.

Giriş Tarihi: 25.10.2016 17:44 Güncelleme Tarihi: 25.10.2016 17:47
İkimizin Yerine Vizyonda! İkimizin Yerine Filmi kısa sürede rekor kırdı! İkimizin Yerine Filminin Usta Kadrosu ve Konusu!

Bir çok ünlü ismin bulunduğu İkimizin Yerine filmi bomba gibi geldi. Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy'la birlikte başrol oynayan Serenay Sarıkaya ve uzun süre ekranlardan uzak kalan Nejat İşler'in başrollerini paylaştığı 20 Ekim 2016 tarihinde vizyona giren İkimizin Yerine filminin yapımcılığını Umur Turagay üstlendi. Çekimleri Bursa'nın Mudanya ilçesinde gerçekleşti. İkimizin Yerine Serenay Sarıkaya'nın ilk sinema filmi tecrübesi oldu. Uzun zamandır rahatsızlıklarıyla boğuşan Nejat İşler'in de hastalık döneminden sonra oynayacağı ilk film oldu.

İkimizin Yerine Film'inin Konusu ve Anafikri

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir...
Son dönemin en popüler isimlerinden ve sinema perdesinde ilk kez boy gösterecek olan Serenay Sarıkaya ve sinemaya uzun bir ara vermiş olan Nejat İşler'i başrollerine yerleştiren romantik yapımın yönetmenliğini Umur Turagay üstleniyor. Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı filmin kadrosunda Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

Muhteşem aşk hikayesinin anlatılacağı filmde küçük bir kasabada büyüyen Çiçek, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kaldıktan sonra kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan'a aşık olur. Edebiyat öğretmeni Doğan ise Çiçek'in hayatını değiştirecektir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek'ten uzak duramaz. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

Oyuncular ve Oyuncuların İKİMİZİN YERİNE filminde isimleri

Serenay Sarıkaya - ÇİÇEK karakteriyle

Nejat İşler - DOĞAN karakteriyle

Zerrin Tekindor -

İştar Gökseven -

Merve Çağıran -

Özgür Emre Yıldırım? -

Merve Çağıran -

Aslı Bekiroğlu -

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İkimizin Yerine Vizyonda! İkimizin Yerine Filmi kısa sürede rekor kırdı! İkimizin Yerine Filminin Usta Kadrosu ve Konusu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz