yayından kaldırılacak mı? Kurtlar Vadisi Pusunun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? En Son Açıklama!

15 Ocak 2003 tarihinde yayınlanmaya başlayan 13 yıldır zirveyi kimseye bırakmıyor. Başrolleri , , , gibi usta oyuncuların paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yayınlanacak mı, bitti mi? Dizinin tiryakileri den bu sorunun cevabını bekliyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Giriş Tarihi: 25.10.2016 16:28
Kurtlar Vadisi Pusu yayından kaldırılacak mı? Kurtlar Vadisi Pusunun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? En Son Açıklama!

15 Ocak 2003 tarihinde yayınlanmaya başlayan ve 13 yıldır Rekorlar kıran dizisi yeni bölüm fragmanı hangi kanalda olacak? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Sosyal medya bu sorular ile çalkalanıyor. Başrolleri , , , gibi usta oyuncuların paylaştığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yayınlanacak mı, bitti mi? Dizinin tiryakileri den bu sorunun cevabını bekliyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Daha önce yapılan açıklamada fenomen dizinin Ekim ayında yayınlanacağı açıklanmıştı ama beklenen olmadı.

KURTLAR VADİSİ PUSU OYUNCULARI VE YAPIMCISI

Oyuncular : Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei) Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Aziz Kibartaş (Algis), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel)

Yapımcı : Pana Film Konsept : Necati Şaşmaz

Yönetmen : Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen : Selahattin Sancaklı

Senaryo : Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu, Ayşegül Hacıosmanoğlu

Senaryo Danışmanı: Öktem Başol

Necati Şaşmaz'ın Dizideki Karakteri

Dizinin ana karakteri. ilk başlarda mafyanın içine sızdırılmış bir istihbaratçıydı. sonradan dizide daha ağır bir hava yakalayıp bir halk kahramanına dönüşmüştür. 300. Bölümde yüce seçilmişlerin arasına girmiş ve Karun, Gölge, Ariel, Rose'u öldürmüştür.

Defne Samyeli'nin Dizideki Karakteri

Zamanında Ali Candan (Polat Alemdar), Aslan Akbey tarafından Zeynep'i öldürmekle görevlendirilmiştir. Ancak Zeynep bir bebek sahibi olduğu için canını bağışlamış ve öldü şeklinde gösterilip Türkiye'den kaçmasını sağlamıştır. Yurt dışında yeni kimliği Asya olmuştur. Başarılı bir istihbarat ajanıdır. Sokaklara düşmüş insanları, mültecileri eğitip başarılı bir ajan haline getirmektedir. Asıl amacı farklıdır. Öktem Yusuf'a Zeynep'in öz oğlu olduğunu itiraf etmiştir. Yusuf'un öz annesidir. Yusufa yakın olmak için, Fehmi Kuzuzade ile evlenmiştir. 300. Bölümde ok atarak kendi kocasını öldürmüştür.

Cahit Kayaoğlu'nun Dizideki Karakteri

Abdülhey Çoban'ın vefat etmesiyle Polat Alemdar'ın yeni sağ kolu olmuştur. Polat Alemdar tüm fikirlerini yalnızca Cahit ile planlar. Abbas adlı bir adamı vardır. 300. Bölümde Safiye Karahanlı ile evlenmiştir.

Erhan Ufak ve Dizideki Karakteri

2004 yılında vefat eden ünlü kabadayı Seyfullah Yördem'in öz yeğenidir. Polat Alemdar'ın ilk ekibinden hayatta kalan tek adamıdır. Sürekli kırmızı gömlek giyer ve hep kırmızı gül takar. Ekibin motivasyonunu sağlar. Bir anlamda ekibin neşe kaynağıdır. Beklenmedik zamanda atak fikirleriyle herkesi şaşırtabilmektedir. İskender Büyük'ün itfaiye arabası ile ezmesi sonucu kaybettiği kolu için kol nakli yapılmıştır.

Gaye Gürsel'in Dizideki Karakteri

Polat Alemdar'ın kız kardeşidir. Mehmet Karahanlı'ın kızıdır. Cahit Kaya ile evlenmiştir.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Ana Teması

Kurtlar Vadisi Pusu, ilk üç sezon boyunca küresel güçlerin iç temsilcileri üzerinde yoğunlaşmış ve Polat Alemdar ve ekibi bu iç düşmanlar ile mücadele etmiştir. Dizi, dördüncü sezondan itibaren küresel güçlerin ana aktörlerine yoğunlaşmış, dizide yabancı istihbarat servisleri, yabancı ajanlar yer almış ve bu kişilerle mücadele verilmiştir. Suriye meselesine de yer verilmiştir. Tema değişiklikleri gereği karakterlerin büyük bir kısmı yenilenmiştir. Sekizinci ve dokuzuncu sezonlarda ise küresel güçler ile bölgesel güçler arasındaki çatışmalar konu edinilmiş, dizi daha karamsar bir havaya girmiştir. Özellikle dizinin bel kemiğini oluşturan Alemdar ve ekibi, çeşitli misyonlar için dağılmışlar ve dizinin seyri değişmiştir.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtlar Vadisi Pusu yayından kaldırılacak mı? Kurtlar Vadisi Pusunun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? En Son Açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz