Evlere servisi yaptığı öğrenilen çeteye darbe: 4 tutuklama!

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nca uyuşturucu ticareti yapan kişilere yönelik başlatılan operasyon kapsamında evlere servisi yaptığı öğrenilen ve bu lere araç temin eden 4 kişi tutuklandı. Şüphelilerin bir ayda toplam 20 araç ladıkları ve sürekli değiştirdikleri öğrenildi.

Giriş Tarihi: 7.3.2017 12:52
Evlere Bonzai servisi yaptığı öğrenilen çeteye darbe: 4 tutuklama!

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen eş zamanlı operasyon kapsamında ladıkları araçlarla evlere servisi yapan İ.K.ve H.Ş. isimli iki yakalandı.

EVLERE SERVİS BONZAİ

İstanbul Jandarması alınan bir ihbar üzerine İstanbul Silivri'de uyuşturucu ticareti yaptığı öğrenilen İ.K. ve H.Ş. isimli şüphelileri fiziki takibe aldı. esnasında şüphelilerin Esenyurt'tan temin ettikleri Bonzailer'i araç kiralayarak Silivri, Gümüşkaya ve Selimpaşa'da evlere servis ettiğini belirledi.

BONZAİ SATTIKLARI ŞAHSIN BABASI İHBAR ETTİ

Şüphelilere ve ev lerine düzenlenen eş zamanlı baskın esnasında adreslerinde bulunamayan İ.K. bir otelde ve H.Ş. ise çalıştığı inşaatta gözaltına alındı. İ.K.'nın evinde yapılan aramada, 1 adet kurusıkı tabanca, 12 adet şarjör, 12 adet kurusıkı ele geçirildi. H.Ş.'nin evinde yapılan aramada ise; 2 adet ruhsatsız pombalı tüfek, 5 adet tüfeğe ait fişek bulundu. Şüphelilerin yakalanmasında Bonzai sattıkları bir şahsın babasının verdiği bilgilerin etkili olduğu öğrenildi.

1 AYDA 20 FARKLI ARAÇ

Şüphelilerin yakalanmamak için 1 ay içerisinde 20 farklı araç kiraladıkları ve sürekli adres değiştirdikleri belirtilirken şüphelilere araç temin eden A.İ. ve F.S.'nin gözaltına alındığı öğrenildi. teki işlemleri tamamlanan 4 şüpheli çıkarıldıkları ce tutuklanarak ne gönderildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlere Bonzai servisi yaptığı öğrenilen çeteye darbe: 4 tutuklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz