Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemiyet 2014'ü sade bir şekilde kutladı

Ankara iş, siyaset ve cemiyet hayatının tanınan isimleri, 2014'ü karşılamak için otel ve restoranları tercih etti

Başkent cemiyet hayatının ünlü isimleri, yeni yılı sakin karşıladı. Elitlerin yılbaşı eğlencesi, genellikle otel ve restoranlarda geçti. Ramada Plaza Ankara Suat-Eda Durkan, Kemal- Gül Erdoğan, İşadamı Cenk- Nihan Tangil, Kamil-Neslihan Uzel ve İşadamı Sefa Çol'un eşi Nagehan Çol'u yeni yıl gecesinde ağırladı. Otelin balo salonunda sakin bir yeni yıl yemeği tercih eden ekip, koyu sohbetlere daldı. İş dünyasının yakın arkadaşları olarak bilinen ekip, yeni yıla aynı masada girmeyi tercih etti.

TRİLYE'DE SEÇKİN İSİMLER
Trilye Restoran, her yılbaşı olduğu gibi yine seçkin isimleri konuk etti. Leziz yemeklerle 2014'e girmek isteyen Alkan Otomotiv'in sahibi Metin Alkan ve ailesi, Milletvekili Aytun Çıray eşi Sermin Çıray ile kızları Ekin Çıray, Prof. Dr. Ahmet Görgül, Prof. Dr. Beliz Görgül ve yakın arkadaşları Trilye'deydi. Balık yiyip sohbet ederek yeni yıla giren konuklar, daha sakin bir yılbaşı kutlamak istediklerini söyledi.

ORKESTRA BÜYÜLEDİ
Başkent'in seçkin restoranlarından Suda Kebap ise iş ve cemiyet dünyasından seçkin konukları ağırladı. Mekanın sahibi Osman İrmiş, geceye ev sahipliği yaparken restoranda Ayhan Tekin Orkestrası konuklara müzik ziyafeti sundu. Hem lezzetli tatlar hem de müzik isteyenlerin tercih ettiği Suda Kebap'ta yılbaşı gecesi renkli görüntüler ortaya çıktı.

CAZ MÜZİK EŞLİĞİNDE YENİ YIL YEMEĞİ
Başkent cemiyet hayatının seçkin ismi Akya Gençler ve İşadamı eşi Selim Gençler ile İşadamı Gürkan Başeğmez ve zarif eşi Nursel Başeğmez yeni yılı birlikte karşılayan isimlerdendi. Sam Otel ve Bistro'da Pınar Ayhan'ı dinleyen konuklar, keyifli bir gece geçirdi. Caz müzik eşliğinde 2014'e merhaba diyen cemiyetin seçkin simaları, renkli fotoğraf kareleri verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemiyet 2014'ü sade bir şekilde kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN