Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş ve yaşam dünyası Wings Ankara'da

Anadolu Bulvarı'nda yükselen Wings Ankara'da satışların başlaması dolayısıyla başkentli işadamlarının katıldığı bir lansman düzenlendi

Giriş Tarihi: 22.8.2015
İş ve yaşam dünyası Wings Ankara'da
Ankara'nın yeni gözde iş ve yaşam merkezi Anadolu Bulvarı'nın kalbinde Ankara İnşaat Limited Şirketi tarafından hayata geçirilen Wings Ankara'da satışlar, sektörün önde gelen işadamlarının katılımıyla gerçekleştirilen lansmanla başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, AK Parti Ankara milletvekilleri Ahmet Gündoğdu ve Mahmut Sami Mallı, AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslan, ASİAD Başkanı Eda Ersoy, ASİAD Onursal Başkanı Barış Aydın ve İMKON Konfederasyon Başkanı Tahir Tellioğlu açılışa katılan isimler arasındaydı. Wings Ankara, hemen tapu ve 2016 teslim olanaklarıyla güvenilir bir yatırım imkanı sunuyor. Ankara İnşaat Genel Müdürü Suat Taburlu, "Projelerimizde güvenlik, kalite ve ulaşılabilirliğin bir arada olmasını önemsiyoruz. Şehrin yeni yaşam alanında yer almak isteyenlere ofis ve konut imkanlarını bir arada sunan projemizi Ankara İnşaat güvencesiyle hayata geçirdik" şeklinde konuştu.

'KONFOR VE KALİTE MAKUL RAKAMLARA'
Projenin satış danışmanlığını yürüten Akça Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akça ise "Projemiz gözde bir yaşam alanında yer almasının, hem iş hem yaşam alanlarını tek noktada buluşturmasının, kalite, konfor ve kaliteyi makul rakamlarla alabilmenin yanı sıra yatırım amaçlı kullanıldığında da 9 yılda kendini amorti edebiliyor. Anadolu Bulvarı'nda hizmet veren Wings Ankara, 111 Konut, 106 Ofis ve 32 mağaza kapasitesiyle iş ve yaşam dünyasının tüm ihtiyacına cevap veriyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş ve yaşam dünyası Wings Ankara'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN