Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KOVA BURCU GÜNLÜK YORUMLARI

Bugün

Yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsan, bugün potansiyelini ortaya koymak adına fırsatlar yakalayacaksın.

20 Ocak 2019, Pazar

Bugün Güneş burcuna geçiyor. Doğum günün kutlu olsun. Ailenden bir yakınının senden borç istemesiyle ekonomik durumunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Konu sevdiklerine yardım etmek olunca varını yoğunu ortaya koyuyorsun. Merhametli bir yapının olması sebebiyle bugün sevdiklerine karşı daha naif olabilirsin.

19 Ocak 2019, Cumartesi

Bugünlerde yaratıcılığın ve pratikliğin ile işinde uzun zamandır beklediğin fırsatı yakalaman an meselesi. Bu fırsatı değerlendirirken heyecanlanıp telaşına yenik düşmemeye özen göstermelisin. Genel harcamalarını gözünde fazla büyütmeyecek hatta çözümler bile üretebilirsin.

18 Ocak 2019, Cuma

Yaşadığın sıkıntıların ortadan kalkması, senin için zorlu bir sürecin bitişini işaret etmekte. Rahatlayacaksın.

17 Ocak 2019, Perşembe

Bugün sakarlıklar başına küçük kazalar açabilir. Bu anlamda ani hareketlerden kaçınmalı, daha itinalı davranmalısın. Artık zor günlerin geride kaldığını görmelisin. İkili ilişkilerinde ise detaylara çok önem veriyorsun. Çalışma ortamındakilere karşı bazen fedakârlığını abarttığının farkında olmalısın. İyi niyetin bazı kişiler tarafından kullanılabilir.

16 Ocak 2019, Çarşamba

İnsanlarla olan iletişiminde detaylara fazla takılmazsın. Fakat bugün çevrendekilerle aranda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar, seni de bir şeyleri düşünmeye itebilir. Seni anlayamadıkları için sırt çevirmeyi seçeceğin insanlar dahi olabilir. Başkaları hakkında sıklıkla eleştiriye açık olman kendine gelince değişiyor.

AYLIK BURÇ YORUMLARI

YILLIK BURÇ YORUMLARI

BUGÜN DOĞANLAR İÇİN PUSULA

BURÇ HESAPLAMA

Doğum Gününüz

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

Burcunuz Saat Aralığı

BURÇ UYUMU HESAPLAMA

Burcunuzun ve onun burcunun aşk hayatınıza etkisi ne olur? Burcunuz Onun Burcu
BİZE ULAŞIN