Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OĞLAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI

20 Ocak 2019, Pazar

Geçmiş senin için geleceğin aynası. Dolayısıyla birlikte olduğun kişinin işi çok zor. Geçmişinden kurtulup kurtulamadığını öğrenene kadar sınavlar yapmaya devam edeceksin. Bazen küçük krizler yaşarız ve bunu çözene kadar sadece o konuyu düşünürüz. Buraya kadar hiç sorun yok fakat sorunla karşı karşıya kalınca hayatı durdurmana ne demeli?

Bugün

Kazançların artarken çevrendeki insanların tavırlarında değişiklikler gözlemleyebilirsin. Senin için gerçekten hayatında kimlerin yer tuttuğunu gözden geçirmelisin. Detaycı kişiliğin sayesinde kimin hangi durumlarda ne tavırlar verebileceğini önceden tahmin edebiliyorsun. Bazı korkularını dillendirmekten çekinmemelisin.

18 Ocak 2019, Cuma

Hayatını etkileyen kararları verme aşamasında olabilirsin. Kimseye danışmadan bildiğini okuyorsun.

17 Ocak 2019, Perşembe

Sesini, yazını, görüşmelerini yayınlamak için ilginç bir fırsat günü olabilir. Her zamankinden daha fazla dikkatli ve başarılı olmak arzusundasın. Çalışma hayatındaki görevlerinin, sorumluluklarının artmasıyla beklediğin pozisyona yaklaşıyorsun. Kariyerine adapte olduğun için çevrende olan olayları gözden kaçırabilirsin.

16 Ocak 2019, Çarşamba

Gün senin günün! Düşüncelerini hatta öfkeni dahi kolay kolay paylaşan biri değilsin. Ama bugün gezegenlerin konumu ufak tefek olaylar bile içindekileri dökmeye itebilir seni. Özellikle iş yerinde düşüncelerini dizginlemeyecek, açık sözlü davranacaksın. Kendi işini yapan bir Oğlak burcuysan, çalışma alanında bazı değişiklikler yapabilirsin.

15 Ocak 2019, Salı

Bugün senin için bir hayli hareketli geçecek. Yarım bıraktığın işleri tamamlarken, kredi, faturaların derken maddi koşturmalar içine de gireceksin. İşinden memnun olmayan bir Oğlak burcuysan, bir süre daha idare etmenin avantajlı olduğuna karar vereceksin! Eski sevgilinden uzun zamandır haber almazken, bugün seni tekrar araması kafanı karıştırabilir.

AYLIK BURÇ YORUMLARI

YILLIK BURÇ YORUMLARI

BURÇ HESAPLAMA

Doğum Gününüz

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

Burcunuz Saat Aralığı

BURÇ UYUMU HESAPLAMA

Burcunuzun ve onun burcunun aşk hayatınıza etkisi ne olur? Burcunuz Onun Burcu
BİZE ULAŞIN