Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK YORUMLARI

Bugün

Bugün senin için hareketli geçecek. Yorgunluğunda üstüne eklenince senin için işyeri daha bir çekilmez hale gelebilir. Başkalarının üzerinde bıraktığın izler uzun süre konuşulacak etkilerde olacak. Bugün eski bir iş arkadaşına yardımda bulunabilirsin. Üstündeki ağırlığı atmak için kendinde bir yenileme sürecine girmelisin.

16 Ocak 2019, Çarşamba

İkili ilişkilerin ön plana çıktığı bir gün seni bekliyor. Çok derine ittiğin duygularını ve düşüncelerini paylaşmaktan çekinmemen, sevgilinle ilişkinizin gündemini bir anda değiştirebilir. Bazı konularda abarttığı fark etmek için zamanın geçmesini bekleme. Ay’ın konumu kendini huzursuz hissetmene neden olabilir.

15 Ocak 2019, Salı

Neşeli ve esprili tavırların bugün gözden kaçmayacaktır. İş arkadaşların bu neşenin ardında hayatında yeni biri olduğunu düşünebilir. Yanılmadıklarını gösterebilirsin. Heyecanını saklayamıyor oluşundan dolayı yakın arkadaşlarınla mutluluğunu paylaşabilirsin. Kendi işini yapıyorsan, yaptığın planların bu günlerde bozulmaması konusunda çok hassas davranacaksın.

14 Ocak 2019, Pazartesi

Grup, arkadaş toplantıları için olumlu bir gün olmayabilir. Çatışma halinde diyaloglar, imalı konuşmalar gibi konularda uyumsuzluk söz konusu. İçinden ne geliyorsa yapmak isteyeceksin ancak ailen ve çevrenin şartları seni etkisi altına alıyor. Alacağın telefonlar yoğun bir iletişim trafiğine işaret ediyor.

12 Ocak 2019, Cumartesi

Bugün sevgini ifade etmekte zorluk yaşıyorsun. Duygularından emin olmadığını sevgiline anlatmalısın.

AYLIK BURÇ YORUMLARI

YILLIK BURÇ YORUMLARI

BURÇ HESAPLAMA

Doğum Gününüz

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

Burcunuz Saat Aralığı

BURÇ UYUMU HESAPLAMA

Burcunuzun ve onun burcunun aşk hayatınıza etkisi ne olur? Burcunuz Onun Burcu
BİZE ULAŞIN