Hangi yüzle oy isteyeceksiniz

Hiçbir konuda yanlarında olmayan partilerin kendilerinden hangi yüzle oy isteyeceğini sorgulayan Avrupalı Türkler, “Kirli ittifak kuranlar ülkeyi yönetemez” görüşünde

Giriş Tarihi: 4.5.2018 09:33
Hangi yüzle oy isteyeceksiniz
Avrupa ülkelerinde yasayıp yıllarca sorunlarla karsı karsıya kaldıklarını ifade eden Türkler, "Bu sorunların hepsi AK Parti döneminde ortadan kalktı. İsteklerimiz dikkate alındı. Cumhurbaşkanımız Erdoğan hep yanımızda oldu. Ezileni, ırkçılığa maruz kalanı aradı, bizi hor görenlere cevabını verdi. Hiç yanımızda bulunmayanlar nasıl bizden oy isteyecek" diyorlar.

NSU DAVASINI GÖRMEDİLER
Sekizi Türk 10 kisiyi öldüren terör örgütü NSU'nun 2013 yılından bu yana süren davasına CHP'den hiç kimsenin gelmediğini de hatırlatan Türkler, "Bu davada bile yanımızda olamadılar. CHP, oy hakkı gündemde olduğunda bu hakkın verilmemesi için de mücadele etmiş bir partidir. Şimdi, Feto'nun söylemleriyle hareket ediyor" görüsünde birleşti.

CHP bizden hep uzaktaydı

Eşref Demirel: Avrupa'da Türkiye aleyhine estirilen düşmanlık havasına karşı CHP sesini çıkarmadı. NSU cinayetlerine, cami yakmalarına, derneklerimize karşı saldırılara, terör yandaşlarının saldırılarına karşı CHP tepki göstermedi. Avrupalı Türklere proje geliştirmeyen CHP ve yanındaki 'Zoraki İttifak' bizden hangi yüzle oy isteyecek gerçekten çok merak ediyorum.

Hakaretlere bile sessiz kaldılar
Ali Kanlı: CHP ve yanındaki ittifak yaptığı partilerin biz Avrupa'da yaşayan Türkler için olumlu projeleri olduğunu düşünmüyorum. CHP, Cumhurbaşkanımıza en ağır hakaretleri yapan Avrupa'ya karşı bir açıklama bile yapmadı. Bu yüzden oyum Cumhur İttifakı'na ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a.

Bu oyun bozulacak Erdoğan başkan olacak

Namık Karakaya: CHP den 15 milletvekilinin İyi Parti'ye geçmesini doğru bulmadım. Bu bir oyun, bir düzmece. Bir parti kendine güvenmiyorsa seçim arenasına çıkmasın. Recep Tayyip Erdoğan ne yaparlarsa yapsınlar başkan olacak.

Abidik gubidik isimiz olmaz

Fatma Muratoğlu: CHP ile İyi Parti'nin akıl hocaları dışarıda. Türkiye yararına bir planları yok. Meral Akşener 'Grup kurmak gibi abidik gubidik işlerimiz olmaz. Kimseye eyvallah etmeyeceğiz' diyordu. Bu sözü nasıl yediğini gördük. Millete saygıları yok bari vekillerine olsun. İyi Parti, CHP, Saadet Partisi ve diğerleri, şer ittifakında buluştu. Feto'nun talimatı ile bir araya geldiler. Halk 15 Temmuz'da yaşananları unutmadı, unutmayacak. AK Parti'nin hizmeti çok

Mehmet Kılıç: Türkiye'nin 2000 sonrası geldiği iyi durum AK Parti'nin eseridir. AK Parti hükümetinin sosyal işlerde özellikle emeklilik konusunda halka verdiği hizmeti çok büyük. İyi Parti ile CHP'nin birleşmesi hükümete karşı birleşme, bunu da doğru bulmuyorum.

Dünya görüşleri taban tabana zıt

Yasin Gül: Cumhur İttifakı'na karşı kurulacak olan ittifakta yer alan CHP ile İyi Parti'nin görüşleri birbirine zıt. Diğerleriyle de öyle. Bunlar bir arada yapamazlar.

Hep zalimin karşısında oldu

Hacı Çimen: Recep Tayyip Erdoğan yönetimindeki AK Parti dünyanın neresinde zalim varsa onlara karşı, nerede mazlum varsa onların yanında durdu. AK Parti yalnız Türkiye'nin değil, İslam dünyasının da ümidi haline geldi.

Cengiz PARLAYAN - İsa DEVEÇEKEN - Kadir İNCE - Erkan TOKGÖZOĞLU / WİESBADEN - DORTMUND - FRANKFURT- BİELEFELD
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hangi yüzle oy isteyeceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN