Bosna yolcusu kalmasın

Erdoğan’a gönül veren Avrupalı Türkler, Saraybosna’daki miting için hazırlıklara başladı. Otobüsler kiralandı, uçak biletleri alındı: Reis, Fizan’a da gitsen seninleyiz...

Giriş Tarihi: 5.5.2018 09:20
Bosna yolcusu kalmasın
Avrupa ülkeleri yasakçı kafayı devreye soktu, demokrasiyi ayaklar altına alıp, 'Ülkemize gelmeyin' dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupalı Türkler ile 20 Mayıs günü Saraybosna'da buluşacağını ilan etti. Bu açıklamanın üzerine Erdoğan sevdalıları harekete geçti.

AVRUPA SEYRETSİN
OTOBÜSLER kiralayıp topluca Saraybosna'ya gitmek için girişimler baslatıldı. İzinler ayarlandı, uçak biletleri alındı, otellerde yerler ayırtıldı, otomobille yolculuk için hazırlıklara start verildi. Avrupa'ya ise, "Cumhurbaşkanımız nerede olursa olsun destekleriz. Avrupa da bunu seyreder" mesajı gönderildi.

ADD OLARAK BOSNA'DAYIZ
Alman Demokratlar Birliği Partisi'nin (ADD) Hessen Teşkilatı üyeleri: "Avrupa'nın Türk siyasileri önleme çabaları boşa. Bosna Hersek'te herkes bunu görecek. Aydınlık yarınlar için Cumhurbaşkanımızın yanında Cumhur İttifakı'nda yer alıyoruz ve sonuna kadar da destekliyoruz. Tüm gönüldaşlarımız ile Bosna Hersek'te olacağız."

REİS İÇİN HER YERE GİDERİZ
Ayhan Tunca; "Reis Fizan'da da olsa giderim. Reisin yine bizlerle buluşacak olmasının heyecanını yaşıyorum. Mitingden üç gün önce otomobilimle Saraybosna'ya doğru yola çıkacağım. Cumhurbaşkanımızın yanında olmak bizi gururlandırıyor. Almanya'nın koyduğu seçim propaganda yasağı bize vız gelir."

Avrupa yanlışından bir an önce dönmeli
Yasin Günerli: "Kendilerini demokrasinin beşiği olarak ilan eden Avrupa'da halkın oyu ile seçilmiş Cumhurbaşkanımıza söz hakkı tanınmamasını demokrasi ile bağdaştıramıyorum. Ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar Cumhurbaşkanımızın arkasındayız. FETÖ ve PKK gibi terör yandaşlarına kucak açan Avrupa'nın bu yanlıştan dönmesini bekliyoruz."

SABIRSIZLANIYORUM
Mustafa Velibaşoğlu: "Bosna'da konuşacak olan Cumhurbaşkanımızın mesajlarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Ona burada söz hakkı vermeyenleri demokrasi adına kınıyorum. Sandıkta Cumhurbaşkanımızın arkasındayız."

ALTI OYUMUZ RES'E GDECEK
Ramazan Yıldız: "Evde oy kullanacak altı kişiyiz. Tüm oylarımız Erdoğan'a. FETÖ'ye kucak açan, terörü destekleyen Avrupa, referandumda olduğu gibi yasaklarıyla yine demokrasi sınavını geçemedi."

HER ZAMAN TAM DESTEK
Ahmet Ocak: "Oyumun adresi elbette Recep Tayyip Erdoğan. AK Parti her zaman bizim yanımızda oldu. Biz Avrupalı Türkler de her nerede olursa olsun Cumhurbaşkanımızın tam destekçisiyiz.

Cengiz PARLAYAN - Kadir İNCE - Hasan ATMACA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bosna yolcusu kalmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN