Herkes konuşur Reis iş yapar

Avrupalı Türkler, seçim öncesi Cumhur İttifakı dışındaki partilere mesaj gönderdi: “Mesele başkan olmak değil, makama layık olmak. Herkes konuşur, Reis iş yapar”

Giriş Tarihi: 9.5.2018 09:22
Herkes konuşur Reis iş yapar
Cumhurbaskanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Avrupalı Türkler neden AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy vereceklerini dile getirdi. Meselenin sadece başkan olmak olmadığını hatırlatan Almanyalı seçmenler, "Mesele makamın hakkını verebilmek. Herkes konuşur ama Reis is yapar" diye konuştu.

ŞER ODAKLARINA DERS VERECEĞİZ
Yücel Tekin: "Türkiye bir yandan PKK, FETÖ gibi vahşi örgütlerle mücadele veriyor. Diğer taraftan ülkemiz üzerinde ekonomik oyun oynanmaya çalışılıyor. Bizim birlik olmamız lazım.Şer odaklarına gereken cevabı vermek için sandık başına gidip irademizi hayırlı olandan, Reis'ten yana kullanacağız."

AK PARTİ'DE BULUŞALIM
Ahmet ve Filiz Arpacıoğlu: "Birlik içinde koordineli çalışarak bize değer veren, seçme hakkına kavuşturan Cumhurbaşkanımıza, ahde vefa olarak oyumuzu verelim. Türkiye'nin önünü açalım. Vatan hainlerinin birleştiği bu seçimlerde vatan, millet, Reis sevgimizde birleşelim. AK Parti'de buluşalım."

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
Meryem Özden: "Sandıkları patlatmak için seçim merkezlerine koşacağız. Beş parti bir araya gelip aday gösteremedi. Demek ki başkan olacak vasıfta daha politikacı yetiştirememişler. Mesele başkan olmak değil, o makama layık olmaktır. Herkes konuşur, Reis iş yapar."

TÜRKİYE İÇİN REİS'LEYİZ
Yüksel Özçelik: "Bu seçim çok şey ifade edecek. Bu aynı zamanda Türkiye sevdalıları ile şer odaklarının seçimi. Aydınlık yarınlar için deneyimli ve vizyon sahibi Cumhurbaşkanımızı başa getireceğiz. Türkiye için Reis'in yanındayız."

UMDUKLARINI BULAMAYACAKLAR
Türkan Kızılay: "Avrupa'nın seçim konusundaki tutumunu kınıyorum. Erdoğan ve Türkiye karşıtları umduğunu bulamayacak. Biz Reis'i başkan yapacağız. Dünyanın gıpta ettiği bir ülke için, yarınlarımız için inadına AK Parti."

Kadir İNCE / WIESBADEN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes konuşur Reis iş yapar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN