‘Vekil transferinde Feto parmağı var’

CHP’li 15 milletvekilinin İyi Parti’ye geçip sonra tekrar CHP’ye geri dönmesine Avrupalı Türkler tepki gösterdi: Bu işin arkasında Feto var. Milletvekilinde dik duruş olmalı. Bunlar mı ülke yönetecek?

Giriş Tarihi: 12.5.2018 09:52
‘Vekil transferinde Feto parmağı var’
Avrupalı Türkler CHP'den Iyi Parti'ye transfer olduktan sonra geri dönen 15 vekil için sert konuştu. Eskiden CHP'li olduğunu ifade eden ve Almanya'nın Lüdenscheid kentinde yasayan Sebahattin Bahadır, "2002 yılından bu yana Erdoğan'ın ve AK Parti'nin destekçisiyim. Tüm Avrupa'nın karşımızda olmasını ve memleketteki gelişmeleri görmemek için kör olmak gerek. CHP'li vekiller futbolcuları da geçti. Vekil dediğimiz kişilerde biraz duruş olmalı. Memleketi bunlara mı teslim edeceğiz? Iste bu yüzden yine Erdoğan, yine AK Parti" dedi.

Hollanda'da yasayan Mustafa Gündüz, "Siyasetin kirli oyununun milletvekili transferinin arkasında kesinlikle Feto'nun parmağı var. Avrupa'nın beyninde tek sey var, o da Erdoğan'ı koltuğundan etmek. Bu Türkiye'nin kalkınmasına 'dur' demektir. Bu düşünce bile Türkiye'nin ne derece ilerlediğinin göstergesidir" seklinde görüş belirtti.

'VEKİL TRANSFERİ OYUNDU'
Yusuf Atıcı, "Tüm Avrupa devletlerinin Erdoğan karsısında birleşmeleri biraz manidar değil mi? Türkiye'deki 2000'li yıllar öncesinde yasanan yokluk ve yoksulluk yıllarını unutmadık. Reis'le birlikte yeni bir çag, yeni bir sayfa açtık. Hem siyasette hem de ekonomi de istikrar sağlandı. Bu istikrarın devam etmesi için sandıkta yine Erdoğan diyeceğiz" dedi.
Hollanda'dan Kamile Dünçkan, "Avrupalı Türkler olarak içinde koltuk değil, vatan millet askı olan Reis'in arkasındayız" diye konuşurken, İbrahim Yıldızlı, "Iyi Parti'yi destekleyenler dıs endeksli. Dıs güçler de FETÖ ile PKK'yı çok seviyor" seklinde görüsünü aktardı.
Semsi Yavuzyiğit milletvekili transferlerini, "AK Parti'ye karsı bir oyun" şeklinde değerlendirdi.
Hasan Dinçkan, "Bu transferler acizliklerinin dışa vurusu. Halkla dalga geçmek" diye konuştu.
Ümran Özoğul, "Ülkemiz her geçen gün biraz daha ileri gidiyor" dedi.

'HAİNLERİN KOLLARI KESİLDİ'
Bielefeld kentinde yasayan Hüseyin Kanat ise hain örgüt FETÖ'ye indirilen tokada değindi ve "Erdoğan, hainlerin örümcek agı gibi ördükleri tüm kolları kesti. Türkiye'yi uyandırdı. Feto, Türkiye içinde kökten yetiştirilmiş en büyük tehlike ve teröristtir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Vekil transferinde Feto parmağı var’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN