Erdoğan'a vefa borcumuz var

60 yıldır kronikleşmiş sorunlara AK Parti döneminde çözüm bulunduğunu söyleyen Avrupalı Türkler: Hep yanımızda olan Erdoğan’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz

Giriş Tarihi: 15.5.2018 09:22
Erdoğan'a vefa borcumuz var
Avrupalı Türkler, göçün başladığı günden bu yana çözüme kavuşmayan sorunların AK Parti döneminde bir bir çözüldüğünü hatırlattı. Seçmen Türkler, "İşte bu yüzden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a vefa borcumuz var. Vefa borcumuzu ödemek için Cumhur İttifakı'na oy verip Reis'i başkan yapacağız" diye konuştu.

ÇÖZÜMÜ AK PARTİ BULDU
SEÇME ve seçilme hakkı için 57 yıl beklendiğini dile getiren Ufuk Tekin, "Bu hakkı AK Parti hükümetleri döneminde aldık. Vatandaşlarımızın askerlik, mavi kart, otomobillerin Türkiye'de bırakılamaması gibi sorunlarına AK Parti çözüm buldu. Bizlere emeklilik hakkı tanıdı. Vefa borcumuzu sandıkta ödeyeceğiz" dedi.

OYUNLARINI BOZACAĞIZ
Fatma Sivritepe: Türkiye hızla gelişti ve Avrupa'nın huzurunu kaçırdı. İlkeli ve cesur yönetimle Ortadoğu'da da söz sahibi olduğunu gören Batı, şimdi kısıtlamalarla Reis'in önünü kesmeye çalışıyor. Bunu başaramayacaklar. AK Parti'yi seçerek bu oyunu bozacağız.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Mustafa Özkan: Sosyal medyada başlatılan saçma kampanyalara değil, gelecek Türkiye için DEVAM diyoruz. Güçlü parlamento, güçlü devlet için sağlıklı kalkınma, huzur ve güven için durmak yok DEVAM diyoruz. Onların derdi yıkmak, bizim derdimiz ise yatırımdan, kalkınmadan, gelecekten yana.

REİS'İN YANINDA OLMAYA DEVAM
Muharrem Arslan: Türkiye'ye saldırmak için fırsat kollayanlar var. Canımız pahasına bu oynanan oyunların karşısında dik duran, vatanını milletini düşünerek 15 Temmuz'da bizimle sokaklarda olan Reis'in yanında yer almaya devam edeceğiz.

REFAH İÇİN REİS'LEYİZ
Pakizer Kabakçı: Türkiye'nin gelişimini çekemeyenler, 15 Temmuz darbe girişimiyle bunu önlemeye çalıştı ama başaramadı. Türkiye'de fikir ve düşünce özgürlüğü var. Halk refah içinde. Bunların devamı için Reis'in yanındayız.

2023 VİZYONUNA IŞIK OLALIM
Ayşegül Aykul: Mutlaka seçimlere katılalım. Düğün bayram olunca kilometrelerce yol gidiyoruz. Seçim günlerini de düğün bayram sayalım. Türkiye'nin önünü açıp 2023 vizyonu için ışık olalım.

DAHA GÜÇLÜ OLMAK İÇİN
Kamile Acar: Mevcut hükümetin kalkınma yatırımının devamı için sandığa gidip Türkiye'mizi şer cephesinin karanlık dünyasına bırakmayacağız.
Hep birlikte güçlü olmak, bir olmak için AK Parti ve Cumhurbaşkanımızdan yana oylarımızı kullanacağız.

AYDINLIK YARINLAR İÇİN OY VERECEĞİZ
Fatma Muratoğlu ve Cemile Karaoğlan: Vatan ve milletimiz için, aydınlık yarınlar, bayrağımızın dalgalanması, ezanların susmaması için sandıklara gidip Cumhur İttifakı'na oy vereceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'a vefa borcumuz var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN