Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kazancınız artacak

AK Parti Balıkesir adayı Uğur, Küçük Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti "Ankara'nın bütün imkanlarını sizler için kullanacağız" dedi

Giriş Tarihi: 24.3.2014
AK Parti Balıkesir Büyükşehir adayı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Küçükk Sanayi Sitesi'nde esnafla buluştu, "Küçük Sanayi, Balıkesir için çok önem taşıyor. İnancımız odur ki; Balıkesir sanayiinin can damarı Küçük Sanayi'den geçmektedir. Yılardır ihmal edilmiş olduğu için sanayi esnafının sorunları birikti, bunu biliyoruz" diye konuştu. Büyükşehir yönetimi ile birlikte Küçük Sanayi için önemli adımlar atacaklarını ifade eden Ahmet Edip Uğur, özellikle sitenin alt yapı sorunlarını çözeceklerini, çalışma şartlarını düzeltip esnafın daha üretken olmasını sağlayacaklarını ifade etti. Uğur şunları söyledi: "Esnafın üretimini ve kazancını artıran her türlü tedbiri alacağız, esnafımızın, zanaatkarımızın emeğinin karşılığını tam olarak olmasını sağlayacağız. Bunu yapacak gücümüz var. AK Partili bir milletvekili olarak Ankara ile çok yakın ve sıkı bağlantılarımız bulunuyor. Ankara'nın imkanlarını Balıkesir için, sizler için seferber edecek güçteyiz." Her başarının ardında; inanç, azim ve birlik olduğunu vurgulayan "Balıkesir için yapacağımız çok şey var. Elele verecek herşeyi birlikte yapacağız" dedi.

YAPI RUHSATI

Küçük esnafın yaşadığı tüm sorunları bildiğini belirten Uğur "Sanayici esnafımızın ne tür sorunlarla uğraştığını, ne sıkıntılar çektiğini çok iyi biliyorum. 30 Mart günü Balıkesir üstündeki ölü toprağını atacaktır. Bu sizlerin desteğiyle olacak bir iş. Çevremize bakıyoruz, diğer iller almış başını yürümüş. Balıkesir geri planda kalmış. Bu yerel yöneticilerin beceriksizliğinden, tecrübesizliğinden kaynaklanmaktadır" diye konuştu. Uğur, Merkez Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif yönetiminin dile getirdiği en büyük sıkıntıları olan "Yapı kullanma ruhsatları" ile ilgili sıkıntıyı çözme sözü de verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kazancınız artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN