Manisa'da zehir tacirleriyle mücadele amansız sürecek

İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Manisa'da uyuşturucunun kökünü kazıyacaklarını, yol haritasını oluşturduklarını söyledi

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfun Erdal Ceren, motosiklet denetimlerindeki başarısının ardından şimdi de bonzai diye adlandırılan sentetik uyuşturucuyla mücadele için özel ekip kurdu. Ceren, Osmaniye'de uyuşturucu operasyolarının iki önemli ismi olan müdür yardımcıları Ahmet Kurt ile müdür vekili Murat Dokumacı'yı Manisa'ya getirtti. Ceren, Manisa'da uyuşturucu yuvalarını özellikle bonzai konusunda bu işi yapanların ve yaptıranların kökünü kazıyacaklarını belirtti. Ceren "Biz kamuoyuna toplu operasyonları duyuruyoruz ama Manisa'da her gün operasyonlar yapıyoruz. Sistemi oturtmaya çalışıyoruz. Sistemi oturttuğumuzda işler kendiliğinden olacak. Uyuşturucuda yakalamalar en üst seviyelere çıkacak. Bu noktada polisin üzerinde düşen görev ne varsa bizler elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalayacağız. Tabi uyuşturucuya meyilli olan çocuğun durumunda Milli Eğitim, aile ve Emniyetin ortak çalışması önemli" diye konuştu.

İZMİR BAĞLANTILI GİRİŞLER
Kaçakçılık ve Asayiş'ten sorumlu Müdür Yardımcısı Ahmet Kurt ise "Uyuşturucu konusunda alana yayıldık. Saha değerlendirmesi yapıyoruz. İzmir bağlantılı bonzai giriş çıkışları oluyor. Hem teknik takip hem de diğer konularda çalışmalarımız devam ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manisa'da zehir tacirleriyle mücadele amansız sürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN