Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk tadında hikayeler

Giriş Tarihi: 13.2.2015
Aşk tadında hikayeler

Her yıl büyük bir heyecanla beklediğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü'ne sadece bir gün kaldı. Biz de cemiyet hayatının tanınmış isimlerine aşklarını, evliliklerini ve bu yılki 14 Şubat Sevgililer Günü programlarını sorduk. İşte yanıtları...

DİDEM ÖZKARDEŞ
1- Aşk bir delilik durumudur diyenlere ben de katılıyorum. Her şey hiçbir şey, o her şey olur... Sevgi limonataysa, aşk Bloody Mary'dir.
2- Gözümü açtığımda onu gördüm diyebilirim. 16 yaşımdaydım ve Çeşme'de tanıştım. Çeşme'nin yazları, o tarihten sonra en güzel yazlar oldu...
3- Eşimle flört ederken, annemle gittiğim İtalya seyahatinde, gondolla gezerken yanımızdan geçen gondoldan bana bir zarf uzatıldı, şaşkın şaşkın ne olduğunu anlamaya çalışırken zarfı açtığımda -"Sen nerede olursan ol, ben hep seninle olacağım, bana evet der misin?" yazan notu okudum. Bu hayatımdaki şokların en güzeliydi. 2. şok ise, otele döndüğümüzde eşimin elinde minik kırmızı kadife bir kutuyla beni bekleyişiydi. Uzun yıllar bunu nasıl organize ettiğini konuştuk durduk.
4- Birbirimize sürpriz yapmanın, ilişkimizi taze, dinamik, heyecanlı tutacağını biliriz. En küçük sürprizler bazen bizim için en büyük olanıdır, seyrettiği filmin ortasında elimde bir kase patlamış mısırla odaya girmem eşim için, bazen de benim gül kokularıyla uyanıp, "Gün, sıradan bir gün ama sen benim için en sıradışısın" yazan kartı okumam benim için en tatlı sürprizlerdir.
5- Eşimle LA PASSİTO içtiğimiz her restaurant, her şehir ve içerken dinlediğimiz her şarkı bizim için özel...
6- Bu yıl Sevgililer Günü'ne romantizm yanında biraz da oyun ve şamata katmak istedik, karlarda yuvarlanmak, sıcak şarap içmek için tercihimiz Uludağ oldu.

BADE PAKER

1. Aldığın her nefeste yanında en sevdiğinin olması, güveneceğin yol arkadaşının olması, onunla evinize girdiğinizde huzurun bulunması gerçek sevgi ve aşktır bizim için.
2. Haziran 2009'da ortağı olduğu Seaside Beach Club'da tanıştık. Tanıştıktan 1 hafta sonra aynı çatıyı paylaşmaya karar verip, 3 ay sonra sözlendik. 2 sene sonra da harika bir düğün organizasyonuyla evlendik.
3. Özel bir şekilde evlenme teklifi almadım. Çünkü ilişkimizin ilk başından beri sürekli evlilik ve geleceğimizle ilgili konuşuyorduk. Tam bir aile olmak için ve çok istediğimiz için tanıştıktan 3 sene sonra evlendik. Gerçek aşk sevgi evliliği yaptık.
4. Düğünümüzde eşimin dostu Kenan Doğulu'nun gelmesi ve sahne almasıydı.
5. Aşka türlü şeyler ve tabii Kenan Doğulu... İlk tanışma yerimiz tabii ki Seaside. Ve şu an sahibi olduğumuz Casablanca Restobar bizim için en anlam içeren özellerimiz...
6. Başbaşa olduğumuz her anı kaliteli geçirmeyi seviyoruz. Yoğun çalışma tempomuz olduğundan birlikte olduğumuz her an bizi birbirimize özel kılıyor.

AYSEL ÖZTEZEL

1- Aşk, tutku ve tehlikeli sevgi ise ölümsüz ve güven veren bir duygu. Çocuklarımız buna en güzel örnek.
2- Üniversite yıllarında kantinde başlayan bir arkadaşlıkla başladı.
3- O kadar ani oldu ki şimdiki romantik teklifleri duydukça bayağı bozuluyorum.
4- Sürprizlere her zaman açık bir eşim var. Hediye almayı seven bir kişiliği vardır, verişleri ise daima değişik hoşluklarla olur. Benim sürprizlerim pek yoktur en önemlileri seyahat programlarımdır. Gidilecek yeri son haftaya kadar bilmez ve harika uyum sağlar.
5- Elbet birgün buluşacağız. Bizim askerlikteki şarkımızdı. Şimdi ise günü takip ederek pop müzikte seçimlerimiz oluyor ama eğlenceli olması şart. Mekan olarak Kordon'daki Bergama Restoran tüm güzel günlerimiz kutlamalarımız hatta oğlumuzun sünneti bile orada oldu. Harika bir yerdi.
6- Mutlaka bir sürpriz beni bekliyordur. Bu programa karışmak istemiyorum. Bana sorarsan kış olduğu için Bodrum.

YEŞİM VERYERİ

1- Aşk, hayat onunla güzel, onsuz kabussa, kalbiniz pırpır atıyor, içiniz içinize sığmıyorsa, ondan söz edildiğinde yüreğiniz hopluyorsa ve etekleriniz zil çalıyorsa bu aşk demektir benim için... Sevgi, sevgi dünyanın en güzel duygusudur. Sevmek ve sevilmek insanı genç tutar.
2- Alpan benim kuzenimin arkadaşıydı. Bize kuzenimi bırakırken tanıştık.
3- Biz 1978 senesinde çıkmaya başladık. 1980 yılında evlendik. O zamanlar şimdiki gibi evlenme teklifi revaşta değildi, onun için öyle özel bir evlenme teklifi olmadı. Karar verdik, evlendik.
4- En güzel süprizim 50. yaş günümdeki sürprizlerdi. Benim yaptığım sürpriz ise herşeyini programladığım seyahat, son haftaya kadar nereye gideceğimizi bilmiyordu.
5- İlk dans ettiğimiz şarkı İlhan İrem "Konuşamıyorum". Bonjuor Restorant, Cafe Plaza, İtalya Como...
6- Yurtdışındayız.

ARZU BAYBAL

1- İnsanın var oluş nedenidir.
2- 24 Temmuz 1994 yılında bir mağaza da tanıştık.
3- Beraberliğimizin başladığı 4 yıl aradan sonra aldığımız bir ayrılık kararı sonrasında gelen bir evlilik teklifi idi.
4- 2002 yılında Mini Cooper'ın ilk çıktığı dönemde kocaman bir kurdele ile evimizin önüne getirilmesi, beni çok heyecanlandırmıştı.
5- Evet ilk buluştuğumuz yer, Reyhan Pastahanesi'dir, hala en özel karar ve kutlamalarımızda orada oluruz. 1994 yılında Mirkelam'ın söylediği "Her gece ben" şarkısını hala severek dinleriz.
6- Ailece gideceğimiz bir kayak merkezi programlıyoruz.

GÜL ERÇETİNGÖZ

1- Hayattaki en önemli en kutsal olan sevgidir. Aşk ile eşimi seviyorum. En masum en kutsal kızımı seviyorum... Minnet duygusu ile anne babamı seviyorum ve tüm ailemi tüm hayatı tüm insanları insanca seviyorum.
2- 2000 yılında Uludağ'da bir otelin lobisinde arkadaş grubu tarafından tanıştırıldık.
3- Çok ilginç oldu! Hiç haberim yokken eve en sevdiklerimi çağırmış birde Beykoz Belediye Başkanı'nı. Beni eve çağırdığında herkes oradaydı, alkışlar kıyamet ve evlilik teklifi geldi ve de ardından aynı dakika bilardo masasının üzerinde nikahımız kıyıldı. Büyük bir şoktu benim için...
4- En büyük sürpriz evlilik teklifi ve o anda evlenmem oldu.
5- Sezen Aksu'nun "Sarı Odalar" şarkısı bizim aşk şarkımızdır! En unutulmaz özel mekanımız da İzzet Çapa'nın bir zamanlar sahip olduğu Bario Latino'dur. İlk dans ilk şarkımız, ilk aşkımız orda başladı.
6- Fransa Nice'de kutlayacağız! Biraz romantik olsun istedik. 15. yıl sevgililer günümüzü kutlayacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk tadında hikayeler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN