Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de yine Arkas imzası

’de 2015 yılı vergilendirme dönemine ilişkin Gelir Vergisi beyanı sonuçlarına göre ilk iki sırayı Lucien Arkas ve oğlu Bernard Arcas aldı

İzmir’de yine Arkas imzası
ÖZKARDEŞ ÜÇÜNCÜ SIRADA
Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, 2015 yılı vergilendirme dönemine ilişkin verilen Gelir Vergisi beyanları sonucunda Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas 7 milyon 608 liralık vergi tahakkuku ile 'de birinci, genelinde ise 26'ncı oldu. Arkas'ın ardından oğlu Bernard Arcas'da 4 milyon 109 bin lira vergi tahakkuk ettirdi. Bernard, Türkiye sıralamasında ise 75'inci oldu. İzmir'de üçüncülüğü ise İşadamı Nail Özkardeş 3 milyon 607 bin 281 liralık vergi tahakkuku ile elde etti.

KURUMLARDA İKİ İZMİRLİ
Kurumlar sıralamasında ise İzmir'den iki firma listede yer aldı. Philip Morris 133 milyon 906 bin liralık vergi beyanı Türkiye sıralamasında 21. Sırada yer aldı. 42. Sıradaki MSC gemi Acenteliği de 68 milyon 608 bin liralık vergi ödedi. İlk yüz listesinde Ege Bölgesi'nin diğer illerinden kişi bazında listeye giren olmazken, Kurumlar bazında Manisa'da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik Isıtma Sanayi 35 milyon 535 bin liralık vergi beyanı ile yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir’de yine Arkas imzası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN