Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Onlar kanseri yendi!

Onlar kanseri yendi!

Dünyaca ünlü isimler sadece başarılarıyla adlarından söz ettirmiyorlar. Onlar kansere savaş açıp mücadele ettiler. En büyük yardımcıları yüksek moraldi. Onları sevenleri üzmeden bu savaştan galip ayrıldılar.

İşte o ünlü isimler...

Onlar kanseri yendi!

Ünlü Amerikalı oyuncu Michael Douglas da, gırtlak kanserini yendi.

Amerikan NBC televizyonuna yaptığı açıklamada, 66 yaşındaki Douglas, son testlerin, gırtlağındaki tümörün yok olduğunu gösterdiğini ve hastalığı geride bıraktığına inandığını bildirdi.

Douglas ağır tedavi yüzünden hayli kilo vermiş, ve kamoterapi gördüğü günlerde, New York'ta kızını okula götürürken böyle görüntülenmişti.

Onlar kanseri yendi!

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez kanser tedavisi sırasında kemoterapiye başladı. Kemoterapi nedeniyle saçları dökülen Hugo Chavez, yeni saç tipiyle basın toplantısı düzenledi. "Kemoterapi yüzünden bu hale geldim, artık yeni görüntüm böyle olacak" diyen Chavez'in neşeli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Onlar kanseri yendi!

Dünyaca ünlü devlet başkanı kanser nedeniyle kemoterapiye başladı. Kemoterapi nedeniyle saçları döküldü ve tanınmayacak hale geldi.

Onlar kanseri yendi!

Arzum Onan

Arzum Onan önce lenf kanseri ardından da tiroid karseri ile mücadele etti.

Onlar kanseri yendi!
Eşi Mehmet Aslantuğ'un da desteği ile moralini hiç bozmadı. Eşinin ilgisini şu sözlerle dile getirdi; "Sevgi her şeyin ilacı oldu."
Onlar kanseri yendi!
BİZE ULAŞIN