Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sınırda katliam dansı

Sınırda katliam dansı

İsrail, Gazze'ye operasyon yaptığından bu yana geçtiğimiz gün en büyük katliamı yaptı. Gazze'nin Şucaiyye mahallesine rast gele açılan ateş sonucu 72 Filistinli hayatını kaybetti. İsrail'in Pazar sabahtan bu yana öldürdüğü Filistinli sayısı 110'a ulaştı. İsrail askerleri Gazze'de katliam yaparken, aşırı sağcı İsrailliler ve askerler de sınırda tankların etrafında dans ederek, kutlama yapıyordu.

Sınırda katliam dansı

İsrail'in, Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarında hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 500'ü aştı. 7 Temmuz'dan bu yana devam eden hava ve kara harekatında yaralanan Filistinli sayısı da 3 bine yaklaştı.

Sınırda katliam dansı

İsrail hava ve kara operasyonunu başlamasından bu yana en büyük katliamı ise, Pazar günü Gazze'nin Şucaiyye mahalesinde yaptı.

Sınırda katliam dansı

İsrail tanklarının hedef gözetmeksizin yaptığı top ateşinde 72 Filistinli hayatını kaybetti. Dünkü saldırılarda da, 38 Filistinli yaşamını yitirdi. Dünkü saldırılarda 500'den fazla Filistinli de yaralandı.

Sınırda katliam dansı

İsrail savaş uçaklarının, Gazze'nin güneyindeki Han Yunus kentine düzenlediği saldırıda hedef aldığı evin enkazından 4'ü çocuk 5 kişinin cesedi çıkarıldı.

Sınırda katliam dansı

Topçu birliklerinin de, Refah kentinin doğusunu yoğun bombardımana tuttuğu, saldırılarda ölen ve yaralananların olduğu belirtiliyor.

Sınırda katliam dansı

İsrail ordusu Gazze'de katliam gerçekleştirirken, İsrail-Gazze sınırında da utanç verici bir olay gerçekleşti. Katliamın yapıldığı saatlerde sınırdaki aşırı sağcı İsrailliler ve İsrailli askerler "katliam kutlaması" yapıyordu.

BİZE ULAŞIN